Przejdź do treści

Cover challenge. Hirek Wrona zaprasza na konkurs na cover 40-lecia Amfiteatru!

W jubileuszowym roku Amfiteatru nie mogło zabraknąć konkursu. 40 lat Amfiteatru w Radomiu to przecież także cztery dekady historii światowej muzyki, która docierała do Polski i mniej lub bardziej śmiało wdzierała się na sceny. Razem z dziennikarzem muzycznym Hirkiem Wroną zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie „Cover challenge”
– Jeśli sąsiedzi biją ci brawo zza ściany, gdy grasz lub śpiewasz, ten konkurs jest dla ciebie! Zapraszamy do udziału w nim wszystkich niezawodowych muzyków, którzy grają i/lub śpiewają i… ukończyli 8 lat – mówi Waldemar Dolecki, dyrektor MOK „Amfiteatr”.
Co trzeba zrobić? – Wybierz jeden spośród zaproponowanych przez Hirka Wronę hitów czterech dekad – obowiązkowo. Bonusowo możesz też zaproponować wybrany przez siebie utwór. Zaśpiewaj je lub zagraj i wyślij nam swoje interpretacje nagrań – zachęcają: Łukasz Makowiecki i Łukasz Wójcik, pomysłodawcy konkursu.

Najlepsze wykonanie nagrodzimy warsztatami przygotowującymi do występu (z emisji głosu, instrumentalnymi, z wizerunku scenicznego etc.), profesjonalną sesją dźwiękową w Pracowni Nowych Mediów. Końcowym efektem będzie nagranie audio-wizualne.

Regulamin konkursu „Cover challenge” i formularz zgłoszeniowy  ZNAJDZIECIE TU.

Na zgłoszenia czekamy do 30 czerwca 2020 r.
Na fb Amfiteatr w Radomiu pojawiać się będą nagrane specjalnie dla nas historie o wybranych przez Hirka Wronę przebojach czterech dekad, a także covery zaprzyjaźnionych z Amfiteatrem radomskich muzyków. Ku inspiracji.

REGULAMIN KONKURSU Cover Challenge PDF