Przejdź do treści

Jachimek-Tremiszewski Trio – najzabawniejsze ostatki w Radomiu!

Zanim poleje się wosk, w Amfiteatrze poleją się łzy. Śmiechu. W listopadowy, ponury i niemal na pewno deszczowy wieczór zaprosimy do kosmicznego wnętrza „Kawiarni Artystycznej” na impro-show „Jachimek-Tremiszewski Trio”! Bilety już w sprzedaży. Liczba miejsc ograniczona
Kto był na występie impro-mistrzów z Wybrzeża podczas weekendu komediowego w „Fosie pełnej kultury”, już wie, czego mniej więcej może się spodziewać. Mniej więcej, bo „Jachimek-Tremiszewski Trio” to wybuchowa mieszanka, która aktywuje się w atmosferze dymu i nieobliczalności.
Impro-show dla dorosłych w „Fosie pełnej kultury” [ZDJĘCIA]
Tej karuzeli śmiechu nie powstrzyma nikt. Panie i Panowie, słowem, muzyką i gestem zabawią:
Szymon Jachimek i Wojtek Tremiszewski (słowa, pieśni, opowieści, sceny, gry z widzami, żarty)
Hubert Świątek (klawisze)
– Proszę wyłączyć telefony i zamówić drinka. Jedziemy i nie wiemy, dokąd. Coś się ze sobą łączy, a coś zupełnie nie. Wszystko jest wymyślane na poczekaniu i ma zakasane rękawy u koszuli. Padi Padu Padam! – zapowiada tajemniczo Wojtek „Termos” Tremiszewski, ojciec chrzestny polskiej improwizacji.
„Jachimek-Tremiszewski Trio” to komediowe show, całkowicie improwizowane. – W pierwszej części poprosimy publiczność o wymyślenie nam człowieka, a my zaimprowizujemy jego melosensacyjno-absurdalną historię. W drugiej części krótkie, głupkowate, śmieszne gry impro, w których udział będą mogli też wziąć chętni widzowie – zdradza „Termos”.
Szymon Jachimek i Wojciech Tremiszewski – członkowie niegdysiejszego Kabaretu Limo; w połowie zeszłej dekady zakładali i dotąd współtworzą trójmiejską scenę impro (W Gorącej Wodzie Kompani, Peleton, Improskład, W Trzech Osobach, Jachimek – Tremiszewski Trio); występowali w programach telewizyjnych „I Kto To Mówi?”, „Dzięki Bogu Już Weekend”.
Szymon Jachimek – twórca postaci Mariusha – wokalisty i twórcy gatunku disco-liryko.
Wojciech Tremiszewski – wciela się w postać Warrena w serialu improwizowanym „Spadkobiercy”; dyrektor artystyczny jednego z największych ogólnopolskich festiwali impro – Podaj Wiosło.
Hubert Świątek – pianista, kompozytor, aranżer. Zespoły min. Moongang i Jazz dla dzieci.
***
Początek hecy 24 listopada (piątek) o godz. 19 w „Kawiarni Artystycznej” (ul. Parkowa 1).
Bilety po 30 zł w przedsprzedaży, po 40 zł w dniu impro na biletyna.pl i przed wejściem.
Liczba biletów ograniczona! Warto się pospieszyć.
Śledźcie profil wydarzenia, znajdziecie tam sporo ciekawostek i nagrań! Wkrótce także ekskluzywny wywiad! 
O co chodzi w impro? Przypominamy wakacyjną rozmowę z Wojtkiem Tremiszewskim.