Przejdź do treści

Otwarcie drugiego sezonu w Klubie Osób Niepełnosprawnych

We czwartek 26 września odbędzie się otwarcie drugiego sezonu działającego przy MOK „Amfiteatr” Klubu Osób Niepełnosprawnych. Spotkanie będzie okazją do podsumowania roku działalności Klubu oraz porozmawiania o jego planach na najbliższą przyszłość
Podczas ostatniego roku działalności Klubu Osób Niepełnosprawnych jego członkowie brali udział w licznych wydarzeniach artystycznych, wyjazdach plenerowych, uczestniczyli w warsztatach i słuchali prelekcji. Nie zabrakło również wspólnego świętowania z okazji Wielkanocy czy Nowego Roku.
Członkowie Klubu uczestniczą w warsztatach muzycznych, tanecznych oraz z rękodzieła artystycznego, które prowadzą instruktorzy Amfiteatru w budynku „Scena Obozisko”. Brali udział w wyjazdach plenerowych do Muzeum Wsi Radomskiej, Sandomierza oraz zwiedzali stanowiska archeologiczne na Piotrówce. Uczestniczyli w regatach kajakowych oraz w prelekcjach dotyczących m.in. uprawnień dla osób niepełnosprawnych, udzielania pomocy przedlekarskiej oraz o zwyczajach wielkanocnych z różnych stron świta.
Celem Klubu jest m.in. zachęcenie osób niepełnosprawnych do rozwijania swoich zainteresowań i pasji oraz aktywnego uczestniczenia w życiu kulturalnym Radomia. Klub prowadzony jest przez MOPS – Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu oraz MOK „Amfiteatr”.
Zajęcia w Klubie Osób Niepełnosprawnych odbywają się w poniedziałki i wtorki w godz. 11:00-14:00 oraz we czwartki w godz. 14:00-18:00.
Miejsce spotkania: MOK „Amfiteatr”, ul. Śniadeckich 2, Radom
Czas: 26 września 2013, godz. 15:00
Wszystkich zainteresowanych zajęciami w Klubie prosimy o kontakt bądź przyjście do budynku „Scena Obozisko” przy ul. Śniadeckich 2
 
Kontakt:
– MOK „Amfiteatr” – ul. Parkowa 1
tel/fax 48-364-29-68
e-mail: amfiteatr.radom@wp.pl
– MOPS – Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu – ul. Limanowskiego 134
tel. 48 360 84 89
dominika.wojcik@mops.radom.pl
Informacje o działalności Klubu Osób Niepełnosprawnych dostępne są na stronie internetowej amfiteatr.radom.pl