Przejdź do treści
kup bilet
zobacz

U nas nie tylko nauczysz się wykonywać praktyczne ozdoby, ale również wyniesiesz mnóstwo świątecznych inspiracji.

18.12 | 16:00-18:00

Coś na prezent: Świąteczne wianki

U nas nie tylko nauczysz się wykonywać praktyczne ozdoby, ale również wyniesiesz mnóstwo świątecznych inspiracji.

Święta na warsztacie to najbliższa okazja, aby zrobić własnoręczny prezent!

Czas na Święta na warsztacie! Poczuj magię Świąt w Amfiteatrze! W małych grupach wzajemnie się zainspirujemy do spędzenia świąt w duchu pełnym kreatywności. Z nami wrzucisz coś na ząb, wykonasz coś na choinkę i zrobisz coś na prezent! Chcesz się zainspirować i dobrze się przy tym bawić? Wybierz warsztaty z pieczenia pierników, wykonywania ozdób świątecznych i tworzenia świątecznych wianków. Przed nami trzy doskonałe spotkania przy Daszyńskiego 5 o jednej stałej godzinie.

Wianki bożonarodzeniowe to hit ostatnich lat. Przede wszystkim są pięknym elementem ozdobnym, można zawiesić je na drzwiach, położyć na wigilijnym stole, ozdobić nimi kominek, ścianę lub okno.

Mogą być naturalne, ciepłe i oświetlone delikatnym światłem świec lub oddawać nowoczesny charakter wnętrza i upiększać je. Ich tworzenie to wielka frajda, wprowadza nas w klimat świąt i pozwala oderwać się od codziennych obowiązków. Piękny i efektowny element dekoracji może stać się tez pięknym prezentem dla bliskiej Ci osoby.

Bilety:

Wstęp biletowany: 15 zł – bilet pojedynczy; 30 zł – bilet rodzinny (1 dziecko + 1 dorosły); 80 zł – karnet na wszystkie trzy spotkania. Kupując bilet, wybierasz dzień warsztatów. Wejściówkę kupisz także w kasie Amfiteatru przy ul. Daszyńskiego 5.

Warsztat poprowadzi Dorota Borycka z Warsztatowni MammaLeo.

Liczba miejsc ograniczona!

Działania prowadzone w zgodzie ze wszystkimi zaleceniami i obostrzeniami sanitarnymi. Na naszych wydarzeniach możesz czuć się bezpiecznie.

Podobne wydarzenia:

12 grudzień