Ederlezi! – koncert zespołu Dikanda

Kiedy:
11 Lipiec 2020@20:00 – 21:30
2020-07-11T20:00:00+02:00
2020-07-11T21:30:00+02:00

🏖Amfiteatr postanowił uczcić rozpoczęcie IV edycji „Fosy pełnej kultury” fuzją kolorów i dźwięków godną prawdziwego lata!🎨

🏖Tegoroczna Fosa to także część obchodów jubileuszu 40-lecia Amfiteatru. Pierwsza okazja, by móc go świętować z Wami – naszymi sympatykami, gośćmi. Na urodzinach nie może zabraknąć… znajomych, dlatego w podróż przez paletę barw i kultur zabierze gości Fosy zespół Dikanda, najbardziej znana w Polsce formacja reprezentująca nurt world music.

🏖Muzycy Dikandy opowiedzą, nie tylko poprzez muzykę i swoje szerokie instrumentarium, o spectrum emocji związanych z kolorami; poprowadzą uczestników koncertu przez krainy kilku kręgów kulturowych, będzie to zapowiedź czterech kolejnych weekendów Fosy poświęconych konkretnym kolorom i ich odcieniom.

🏖Energetyczny i stylistycznie eklektyczny show Dikandy uzupełni pokaz taneczny w wykonaniu Radomskiego Kolektywu!

🏖Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz środków Gminy Miasta Radomia.

😷UWAGA! Udział w wydarzeniach jest bezpłatny, ale ze względu na obostrzenia sanitarne związane z COVID-19 na WSZYSTKIE będą obowiązywały zapisy on-line. Regulamin udziału w wydarzeniach na stronie www.amfiteatr.radom.pl w zakładce „COVID-19 Procedury bezpieczeństwa”.
😷FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY NA KONCERT INAUGURUJĄCY FOSĘ 6 LIPCA OD GODZ. 10 NA WWW.AMFITEATR.RADOM.PL
😷LICZBA MIEJSC NA WSZYSTKIE WYDARZENIA JEST OGRANICZONA. DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ.
😷Transmisja koncertu on-line i w Telewizji Dami w sobotę, 11 lipca, od godz. 20.

Comments are closed.