Freestyle dance session z Radomskim Kolektywem

Kiedy:
23 Listopad 2019@18:00 – 21:00
2019-11-23T18:00:00+01:00
2019-11-23T21:00:00+01:00

23 listopada 2019

Godz. 18.00 – 21.00

 

MOK „Amfiteatr” i Radomski Kolektyw zaprasza na pierwszą odsłonę tanecznej imprezy, jakiej jeszcze w Radomiu nie było!

Radomski Kolektyw to grupa przyjaciół, których połączyła miłość do tańca. Specjalizują się w stylach street i club dance: Breaking, Hip Hop, Waacking, House dance oraz Afro House. Są czynnymi tancerzami, jeżdżą po całym świecie, biorąc udział w rożnych zawodach, warsztatach oraz tanecznych i muzycznych wydarzeniach. Promują kulturę Hip Hop w Radomiu wśród swoich wychowanków i nie tylko. Na swoim koncie mają mnóstwo pucharów, medali i innych sukcesów, ale najważniejsza jest dla nich prawdziwa zajawka w tym, co robią. W tym składzie byli razem m.in. w USA, poszerzając swoją wiedzę na temat kultury swoich stylów tanecznych.

Freestyle dance session z Radomskim Kolektywem to spotkanie wszystkich pasjonatów tańca. Tancerze będą mogli dzielić się swoimi umiejętnościami i tworzyć radomską społeczność. Nad całym wydarzeniem będzie czuwać doświadczona ekipa Radomski Kolektyw promując wartości Peace, love, unity and having fun. – Podczas tej edycji zapraszamy na podróż po rożnych odmianach gatunku muzyki Hip Hop, a to zapewni nam jedyny i niepowtarzalny dj VaZee – zapowiada Sylwia „Ruda” Żołądkiewicz, pomysłodawczyni tanecznego jamu.

VaZee Dj – wszechstronnie utalentowany DJ, który sprawdza się zarówno w turntablismie, nagrywaniu skreczy i cutów. W przeciwieństwie do chytrej baby z Radomia, jest bardzo hojny w dzieleniu się dźwiękami. Lawirując po różnych gatunkach muzycznych prezentuje piękno muzyki. Zdobył tytuł mistrza Red Bull 3style w Polsce oraz Mistrzostwo Świata federacji IDA. Jako DJ koncertowy Mr. KęKę nabrał apetytu na granie imprez.

Na naszym spotkaniu VaZee zagra specjalny showcase oraz poprowadzi krótkie warsztaty Dj-skie dla chętnych, dlatego jeśli pojawisz się na miejscu, będziesz mógł spróbować swoich sił na gramofonach oraz na padach perkusyjnych. Dzięki temu dowiesz się, jak wygląda praca DJ-a od kuchni oraz na czym polega sztuka miksowania i scratchu.

Jam session będzie sterowany przez tancerzy, ale będzie polegać na improwizacji tanecznej do danej muzyki. Zapraszamy wszystkich tancerzy, by wymieniać się swoimi umiejętnościami z resztą. Można przyjść, by po prostu posłuchać muzyki i pooglądać tancerzy, zapraszamy też beatboxerów, by przyszli spróbować swoich sił.

Motywem przewodnim kolejnego freestyle dance jam session będą kalifornijskie brzmienia, czyli hip hop i funk z Wybrzeża Zachodniego.

Wstęp wolny.

Miejsce: Kawiarnia Artystyczna, ul. Parkowa 1

Fot. Szymon „Fotak” Wykrota

Comments are closed.