Fosa pełna kultury: Prosto z palety – FILM

Mamy nadzieję, że miło wspominacie tegoroczną edycję „Fosy pełnej kultury: Prosto z palety”. Dla wszystkich tych, którzy chcą przypomnieć sobie, jak minęła czwarta edycja Fosy, zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu podsumowującego.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Opublikowano w Aktualności admin. Możliwość komentowania Fosa pełna kultury: Prosto z palety – FILM została wyłączona

Wkręć się w muzykowanie: POCAHONTAS

4 października wraca Wkręć się w muzykowanie. Na otwarcie sezonu zapraszamy na spotkanie z Pocahontas, która zabierze nas w niezwykłą podróż do swojego indiańskiego świata. Posłuchamy, jak śpiewa kolorowy wiatr, zatańczymy z magicznymi liśćmi i odkryjemy, jakie skarby skrywa nieznany ląd. Cała przygoda owiana będzie w aktywną zabawę, której towarzyszyć będzie dużo radości. Bilety do kupienia na biletyna.pl Zobacz wszystko >> Wkręć się w muzykowanie: POCAHONTAS »

Opublikowano w Aktualności admin. Możliwość komentowania Wkręć się w muzykowanie: POCAHONTAS została wyłączona

Nowy sezon zajęć przy ul. Daszyńskiego 5 [FORMULARZ, REGULAMIN, CENNIK]

Dostępna jest już oferta zajęć na sezon 2020/2021 w Amfiteatrze przy ul. Daszyńskiego 5 i w Pracowni Nowych Mediów. Możecie wybierać spośród 40 zajęć – kontynuowanych, ale i zupełnych nowości! Zobacz wszystko >> Nowy sezon zajęć przy ul. Daszyńskiego 5 [FORMULARZ, REGULAMIN, CENNIK] »

Tags: ,
Opublikowano w Aktualności admin. Możliwość komentowania Nowy sezon zajęć przy ul. Daszyńskiego 5 [FORMULARZ, REGULAMIN, CENNIK] została wyłączona

Freestyle dance session – African vibes

Pierwszy po wakacjach taneczny jam z Radomskim Kolektywem już 26 września. Dj Dotizinha z Warszawy zagra brzmienia pochodzące z gorącego kontynentu – Afryki. Na parkiecie królować będzie muzyka afro-house, kuduro, house, coupé decale i afro pop.  

Zobacz wszystko >> Freestyle dance session – African vibes »

Opublikowano w Aktualności admin. Możliwość komentowania Freestyle dance session – African vibes została wyłączona

Programowanie w świecie Minecraft w języku angielskim

Chcesz uczyć się programowania w świecie Minecraft po angielsku? Zajęcia ruszają w październiku i potrwają do maja. W tym czasie odbędzie się 28 godzinnych spotkań. Pierwsze pokazowe zajęcia są bezpłatne. Zobacz wszystko >> Programowanie w świecie Minecraft w języku angielskim »

Opublikowano w Aktualności admin. Możliwość komentowania Programowanie w świecie Minecraft w języku angielskim została wyłączona