Otwieramy teatr dla dorosłych! – zdjęcia

30 stycznia w Amfiteatrze odbyła się inauguracja Teatru Dla Dorosłych. Obejrzeliśmy brawurowo wykonaną sztukę i rozmawialiśmy o aktorstwie i teatrze. Spotkanie rozpoczął dyrektor Amfiteatru – Waldemar Dolecki, który teatr zna od podszewki ponieważ z wykształcenia jest aktorem.

Mieliśmy przyjemność gościć amatorski teatr z Warszawy, który przedpremierowo pokazał, specjalnie dla radomskiej publiczności, swoje najnowsze przedstawienie. Reżyserem spektaklu jest Dominik Wendołowski, który w Amfiteatrze będzie prowadził warsztaty teatralne.

Na spotkanie przyszło kilkadziesiąt osób, które świetnie bawiły się oglądając znakomicie przygotowany i zagrany spektakl. Po występie był czas na bliższe poznanie specyfiki pracy aktorskiej i zapisanie się na warsztaty. Jeśli chcesz do nas dołączyć, nie jest za późno. W poniedziałek, 6 lutego, o godz. 17:00 w budynku Scena Obozisko – ul. Śniadeckich 2 – odbędzie się pierwsze spotkanie chętnych do tworzenia teatru. Zapraszamy!

Teatr Dla Dorosłych to część realizacji zwycięskiego projektu z radomskiego budżetu obywatelskiego 2017 pt. „Kuźnia talentów – warsztaty literacko- teatralne”.

Tags: , , , ,

Wpisz komentarz