„Kreatywni razem. Cały Radom w Amfiteatrze” – marzenia dorosłych [ZDJĘCIA]

W piątek po południu gościliśmy na Scenie Obozisko mieszkańców osiedla i jego okolic. Wspólnie z animatorem Adamem Radoszem zastanawiali się nad kulturalnymi potrzebami radomian. 

Było to drugie tego dnia spotkanie w ramach realizowanego przez Amfiteatr projektu „Kreatywni razem. Cały Radom w Amfiteatrze”.

Przypomnijmy, Miejski Ośrodek Kultury „Amfiteatr” realizuje projekt w ramach Programu Narodowego Centrum Kultury „Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2017” pt. „Kreatywni razem. Cały Radom w Amfiteatrze”.

Projekt ten daje możliwość zgłoszenia i zrealizowania inicjatywy kulturalnej, która zostanie wsparta finansowo oraz merytorycznie.

Dorośli, podczas popołudniowego spotkania, podzielili się z animatorem swoimi spostrzeżeniami i marzeniami o wydarzeniach kulturalnych, których im brakuje. Chętnie braliby udział m.in. w zabawach międzypokoleniowych, wyjazdach do teatru czy opery, interesują ich spotkania z ciekawymi ludźmi.

Adam Radosz opowiedział naszym gościom, jak dzięki projektowi mogą zrealizować swoje marzenia i kulturalne potrzeby.

Zachęcamy wszystkich radomian do śledzenia naszej strony i profilu Amfiteatru na Facebooku. Codziennie znajdziecie tam zapowiedzi naszych imprez. Macie pytania, sugestie? Czekamy na kontakt!

Tags: , , ,

Wpisz komentarz