Warsztaty tworzenia questu – zgłoś się!

Jeśli masz więcej niż 15 i mniej niż 100 lat, mieszkasz na terenie Radomia i możesz pochwalić się: zainteresowaniami fotografią, historią, kulturą, przyrodą, grami terenowymi itp, to ten projekt jest dla Ciebie. 
Jeśli chcesz wspólnie z grupą rówieśników i seniorów stworzyć ścieżkę edukacyjną questu biorąc udział w warsztatach z ekspertami i odkryć bogactwo dziedzictwa kulturowego Osiedla Obozisko, to zgłoś się do nas!
Czy wiecie, czym jest quest?
Questing jest specyficzną formą bezobsługowej gry terenowej. Polega na przejściu nieoznakowanym szlakiem turystycznym, który za pomocą rymów i licznych zagadek oprowadza uczestnika po wyjątkowych, ale często zapomnianych miejscach. Celem przygody jest rozwiązanie zagadek logicznych, historycznych i terenowych, po to by na końcu podróży odkryć ukryty skarb, a tym samym poznać dziedzictwo miejsca, jego zapomnianych legend, podań i historii.

Zgłoszenia na warsztaty tworzenia questu przyjmujemy do końca sierpnia. Liczba miejsc ograniczona.
Szczegóły oraz zapisy pod numerem telefonu 667 901 900.

Inicjatywa jest realizowana w projekcie „Kreatywni razem. Cały Radom w Amfiteatrze”, w programie Narodowego Centrum Kultury „Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2017”.
Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury.

Tags: , ,

Comments are closed.