Gra miejska – Znajdź sekretny składnik!

14 października, w sobotę, zapraszamy radomian na finał gry miejskiej, podczas której będziemy wspólnie wędrować po mieście i odkrywać jego smaczki. Dosłownie i w przenośni, bowiem motywem przewodnim gry jest… sekretny składnik! Nie zwlekajcie z zapisami

„Młody, stary – dwa bratanki” to pomysł radomianina, realizowany w naszym projekcie „Kreatywni razem. Cały Radom w Amfiteatrze”.  Gra miejska, która ma zaangażować rodziny wielokopoleniowe, bazuje na historii radomskich smaków i kulinariów.

– W czasie cyklicznych zajęć stworzyliśmy grę, do udziału w której zapraszamy wszystkich mieszkańców Radomia. Gwarantujemy świetną zabawę, w czasie której będziecie musieli zmierzyć się z różnorodnymi zadaniami, a które dla Was przygotowali uczestnicy warsztatów – trzeba będzie wykazać się spostrzegawczością, wiedzą o naszym mieście, a także logicznym myśleniem.
To świetna przygoda dla wszystkich, którzy lubią wyzwania i pasjonują się historią Radomia. Zapraszamy maksymalnie 4-osobowe grupy – zapowiada Anna Dudziak, koordynatorka projektu.

Wstęp wolny. Obowiązują zapisy pod nr telefonu 667 901 900.

Inicjatywa realizowana w ramach projektu „Kreatywni razem. Cały Radom w Amfiteatrze”. Projekt dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2017”.

Zaczynamy o godz. 10!

Miejsce: Start – pod dawnym kinem Apollo (pierwsza zagadka!)

 

Comments are closed.