Spotkanie z Szymonem Hołownią – nie ma już wejściówek!

13 listopada wieczorem spotkanie z wyjątkowym gościem – Szymonem Hołownią! Z przykrością informujemy, że bezpłatnych wejściówek na nie już nie ma

Szymon Hołownia (ur. 1976) to polski dziennikarz, publicysta, pisarz, dwukrotny laureat nagrody Grand Press. Na koncie ma również nagrodę „Ślad”, MediaTory, „Wiktora Publiczności”. Pracował m.in. w „Gazecie Wyborczej”, „Newsweeku”, kanale Religia.tv, prowadził autorski program w TVP1, obecnie w stacji TVN współprowadzi z Marcinem Prokopem program „Mam Talent!”, jest też felietonistą „Tygodnika Powszechnego”. Wydał kilkanaście książek o tematyce społecznej i religijnej. Założył i prowadzi Fundację Kasisi i Fundację Dobra Fabryka, finansujących działalność Domu Dziecka w Zambii, hospicjum w Rwandzie, wiejskiego szpitala i ośrodka leczenia głodu w Dem. Rep. Konga, spółdzielni rolniczej w Burkina Faso i szkoły zawodowej w Senegalu. Odznaczony przez Rzecznika Praw Dziecka „Odznaką honorową za zasługi dla ochrony praw dziecka”. Jest Ambasadorem Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ.

Początek o godz. 18 w Kawiarni Artystycznej przy ul. Parkowej 1. Wstęp wolny. Spotkanie zorganizowane w ramach „Kuźnia talentów – warsztaty literacko-teatralne – kontynuacja”, projektu finansowanego z Budżetu Obywatelskiego Gminy Miasta Radomia.

Liczba miejsc była ograniczona, dlatego wprowadziliśmy bezpłatne wejściówki, które… w poniedziałek rozeszły się błyskawicznie. Prosimy o wyrozumiałość tych, którzy nie zdążyli – limit miejsc jest podyktowany zasadami bhp i komfortem zarówno naszego gościa, jak i Państwa – widzów. 

Comments are closed.