Podsumowanie „Kuźni talentów” – co to był za show!

Za nami uroczysta, roztańczona i rozśpiewana gala „Od słowa do słowa” – podsumowanie projektu „Kuźnia talentów – Budżet Obywatelski 2019” oraz „Inspirator kultury”.

Na scenach zaprezentowali się uczestnicy warsztatów literacko-teatralnych: obejrzeliśmy fragmenty musicalu, mieliśmy okazję wysłuchać fragmentów jednego ze słuchowisk, obejrzeć fragment monodramu, posłuchać Radomskiej Grupy Opowiadaczy.

               
Wszyscy otrzymali od pas podziękowania i pakiet prezentów, na który złożyła się wydana przez nas antologia „Od słowa do słowa” (ponad 400 stron!) i dwupłytowe słuchowisko „Brakujący element”.

  

Podsumowaliśmy też nasz tegoroczny projekt „Inspirator kultury”, podziękowaliśmy wolontariuszom i… wręczyliśmy jednemu z nich, Karolowi Jaworskiemu (naszemu pierwszemu wolontariuszowi!) statuetkę „Zapalnik kultury”. Statuetkę zaprojektował i wykonał dla nas Pan Artur Wąsowicz z Pracowni rzeźby i technik unikatowych Wydziału Sztuki UTH.


Działo się!

Przypominamy, że projekt „Kuźnia talentów – Budżet Obywatelski 2019” był realizowany z pieniędzy Gminy Miasta Radomia. Dziękujemy radomianom, że aktywnie biorą udział w głosowaniu i… stawiają na kulturalne projekty!

Więcej zdjęć na naszym FB. Wkrótce – również relacja filmowa! 

Tags: , , , ,

Comments are closed.