Zakwalifikowani do finału Małego Konkursu Recytatorskiego 21 i 22 kwietnia

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

21 i 22 kwietnia odbędzie się koncert laureatów Małego Konkursu Recytatorskiego. Wydarzenie odbędzie się w Kuźni Artystycznej przy ul. Daszyńskiego 5 w Radomiu o godz. 10:00. Poniżej lista laureatów i terminów, w których mają wystąpić.

Wykaz Recytatorów zakwalifikowanych do koncertu laureatów Małego Konkursu Recytatorskiego
21 kwietnia 2016 roku – „Kuźnia Artystyczna”

I. Warka
1. Magda Wójcik
2. Julia Grzybowska
3. Julia Anna Grądziel
4. Agata Marciszewska
5. Zuzanna Anyszkiewicz
6. Marianna Dąbrowska
7. Patrycja Jeż
8. Paulina Kowacka
9. Kinga Kuźnia
10. Angelika Jakubowska
11. Klaudia Jaszczerska
12. Agata Kowalczyk
13. Patrycja Olędzka
14. Diana Wrzesińska
15. Magda Wójcik

II. Przysucha
1. Katarzyna Pietrasik
2. Celina Kaźmierczyk
3. Jan Piecyk
4. Paulina Łabędzka
5. Wiktoria Majos
6. Natalia Nowosielska

III. Iłża
1. Julia Maciaszczyk
2. Katarzyna Tusińska
3. Aleksandra Rynio
4. Natalia Ruśkowska
5. Patrycja Żak
6. Karolina Dziura
7. Małgorzata Kurek

IV. Grójec
1. Natalia Ukleja
2. Paweł Kielas
3. Julia Nowak
4. Julia Paduch lub Pacuch
5. Hania (Hanna) Marosz
6. Daria Sobczak
7. Mateusz Dusza

V. Mogielnica
1. Wanda Hermanowicz
2. Adrian Legucki
3. Aleksandra Kramarz
4. Andżelika Burchard
5. Jan Sadowski
6. Zuzanna Wojtczak

VI. Tarczyn
1. Małgorzata Zdziarska
2. Marcelina Płonowska
3. Maja Franckowska

VII. Powiat Radomski
1. Maja Seta
2. Monika Binięda
3. Wiktoria Kuna
4. Paulina Warchoł
5. Szymon Kornatowski

VIII. Powiat Lipsko
1. Jakub Wójcik
2. Bartosz Adamczyk
3. Natalia Figura
4. Klaudia Machał
5. Natalia Stępień
6. Zuzanna Sieczka
7. Julia Tomczyk
8. Dagmara Wnęk
9. Małgorzata Drozd
10. Gabriela Pałka

22 kwietnia 2016 roku

IX. Zwoleń
1. Marcelina Cieślakowska
2. Anna Rogala
3. Wiktor Szewczyk
4. Bartosz Banaszak
5. Klaudia Kupidura
6. Natalia Markiewicz
7. Jakub Przybysz
8. Zuzanna Sałek
9. Amelia Tarnowska
10. Zuzanna Zyglińska
11. Oliwia Dubil
12. Amelia Gołda
13. Milena Jarecka
14. Monika Żaczkiewicz
15. Wojciech Imański
16. Agata Pietruszka
17. Nikol Wieczerzyńska

X. Kozienice
1. Maksymilian Romanowski
2. Adrian Ośka
3. Karolina Babula
4. Patryk Rakoczy
5. Emilia Olszewska
6. Olga Baran
7. Michał Grzelak
8. Julia Czubaj
9. Aleksandra Mierzejewska

XI. Białobrzegi
1. Maja Bugajska
2. Martyna Serafin
3. Kacper Traczyk
4. Paweł Wójcik

XII. Pionki
1. Amelia Konopka
2. Lena Górniak
4. Emilia Osiadły
5. Zofia Gregorczyk

XIII. Wierzbica
1. Emilia Kwiecień
2. Aleksandra Rola
3. Maja Gryz
4. Emilia Tomczyk
5. Maja Kołodziejczyk
6. Sebastian Ogar
7. Jadwiga Ordowicz

XIV. Szydłowiec
1. Natalia Parszewska
2. Zofia Krupa
3. Aleksander Arak
4. Tymon Sobutka
5. Magdalena Głowacka
6. Milena Marlica
7. Ernest Bąk

XV. DK „Idalin”
1. Jan Warchoł
2. Szymon Paź
3. Ernest Jarosiński
4. Sylwia Kwiatkowska

XVI. “Kuźnia Artystyczna”
1. Natalia Wiącek
2. Wojciech Kruk
3. Aleksandra Leszczyńska
4. Greta Krajewska
5. Matylda Szybalska

XVII. DK „Borki”
1. Alicja Głowik
2. Katarzyna Banaczek
3. Lena Bukowska

Tags: , , ,

Wpisz komentarz