Wyniki koncertu laureatów XXXIII Małego Konkursu Recytatorskiego – zdjęcia i wyniki

konkurs_recyt_final_kuznia_60021 i 22 kwietnia odbył się w Kuźni Artystycznej koncert laureatów XXXIII Małego Konkursu Recytatorskiego. W czasie dwóch dni 120 recytatorów wykazywało się talentami recytatorskimi. Przedstawiamy wyniki konkursu.

21 kwietnia 2016 roku w MOK „Amfiteatr” – Kuźnia Artystyczna w Radomiu przy ul. Daszyńskiego 5, odbył się Koncert Laureatów XXXIII Małego Konkursu Recytatorskiego.

Jury w składzie:
1. Pan Marian Popis
2. Pan Jerzy Iwański

przesłuchało 52 recytatorów nagrodzonych w eliminacjach powiatowych:
– z Warki:

1. Magda Wójcik
2. Julia Grzybowska
3. Julia Anna Grądziel
4. Agata Marciszewska
5. Zuzanna Anyszkiewicz
6. Marianna Dąbrowska
7. Patrycja Jeż
8. Paulina Kowacka
9. Kinga Kuźnia
10. Angelika Jakubowska
11. Klaudia Jaszczerska
12. Agata Kowalczyk
13. Patrycja Olędzka
14. Diana Wrzesińska
15. Magda Wójcik

-z Przysuchy:

1. Katarzyna Pietrasik
2. Celina Kaźmierczyk
3. Jan Piecyk
4. Paulina Łabędzka
5. Wiktoria Majos

6. Natalia Nowosielska

-z Grójca:
1. Natalia Ukleja
2. Paweł Kielas
3. Julia Paduch
4. Hania Marosz
5. Daria Sobczak
6. Mateusz Dusza

-z Mogielnicy:
1. Wanda Hermanowicz
2. Adrian Legucki
3. Aleksandra Kramarz
4. Andżelika Burchard
5. Jan Sadowski
6. Zuzanna Wojtczak

-z Tarczyna:
1. Małgorzata Zdziarska
2. Marcelina Płonowska
3. Maja Franckowska

-z Powiatu Radomskiego:
1. Maja Seta
2. Szymon Kornatowski

-z Powiatu Lipskiego:
1. Jakub Wójcik
2. Bartosz Adamczyk
3. Natalia Figura
4. Klaudia Machał
5. Natalia Stępień
6. Zuzanna Sieczka
7. Julia Tomczyk
8. Dagmara Wnęk
9. Małgorzata Drozd
10.Gabriela Pałka
– z Pionek:

1. Amelia Konopka
2. Lena Górniak
3. Emilia Osiadły
4. Zofia Gregorczyk

W dniu 22 kwietnia 2016 roku w MOK „Amfiteatr” – Kuźnia Artystyczna w Radomiu przy ul. Daszyńskiego 5, odbył się Koncert Laureatów XXXIII Małego Konkursu Recytatorskiego.

Jury w składzie:
1. Pani Zofia Miecznikowska
2. Pan Adolf Krzemiński
3. Pan Jerzy Iwański

przesłuchało 68 recytatorów nagrodzonych w eliminacjach powiatowych i dzielnicowych:

– ze Zwolenia:
1. Marcelina Cieślakowska
2. Anna Rogala
3. Wiktor Szewczyk
4. Bartosz Banaszek
5. Klaudia Kupidura
6. Natalia Markiewicz
7. Jakub Przybysz
8. Zuzanna Sałek
9. Amelia Tarnowska
10. Zuzanna Zyglińska
11. Oliwia Dubil
12. Amelia Gołda
13. Milena Jarecka
14. Monika Żaczkiewicz
15. Wojciech Imański
16. Agata Pietruszka
17. Nikol Wieczerzyńska

-z Kozienic:

1. Maksymilian Romanowski

2. Adrian Ośka
3. Karolina Babula
4. Patryk Rakoczy
5. Emilia Olszewska
6. Olga Baran
7. Michał Grzelak
8. Julia Czubaj
9. Aleksandra Mierzejewska

-z Białobrzegów:
1. Maja Bugajska
2. Martyna Serafin
3. Kacper Traczyk
4. Paweł Wójcik

– z Grójca:
1. Julia Nowak

-z Wierzbicy:
1. Emilia Kwiecień
2. Aleksandra Rola
3. Maja Gryz
4. Emilia Tomczyk
5. Maja Kołodziejczyk
6. Sebastian Ogar
7. Jadwiga Ordowicz

-z Szydłowca:

1. Natalia Parszewska
2. Zofia Krupa
3. Aleksander Arak
4. Tymon Sobutka
5. Magdalena Głowacka
6. Milena Marlica

7. Ernest Bąk

-z Iłży:
1. Julia Maciaszczyk
2. Katarzyna Tusińska
3. Aleksandra Rynio
4. Natalia Ruśkowska
5. Patrycja Żak
6. Karolina Dziura
7. Małgorzata Kurek

-z Domu Kultury „Idalin” w Radomiu
1. Jan Warchoł
2. Szymon Paź
3. Ernest Jarosiński
4. Sylwia Kwiatkowska

-z MOK „Amfiteatr” – „Kuźnia Artystyczna” w Radomiu
1. Natalia Wiącek
2. Wojciech Kruk
3. Aleksandra Leszczyńska
4. Greta Krajewska
5. Matylda Szybalska

-z Domu Kultury „Borki” w Radomiu
1. Alicja Głowik
2. Katarzyna Banaczek
3. Lena Bukowska
4. Aleksandra Dalton

– z Powiatu Radomskiego
1. Monika Binięda
2. Wiktoria Kuna
3. Paulina Warchoł

Tags: , , ,

Wpisz komentarz