W sobotę kolejny FIT poranek w Amfiteatrze!

fit_poranek_w_amfiteatrze_809_600cW najbliższą sobotę 13 sierpnia czeka nas kolejna okazja do zdrowego i aktywnego rozpoczęcia dnia! O godz. 9:00 spotykamy się na fontannach, by na rolkach, razem z grupą Zarolkujemy Radom, przejechać do parku przy Amfiteatrze.

Dzielmy się zdrowiem

Zabierzcie ze sobą karimatę, zdrowe śniadanie, znajomych i uśmiech. Od nas otrzymacie naturalne soki z Gospodarstwa Sadowniczego MB – producenta Smaczka z Doliny Radomki – czystą i smaczną wodę od Wodociągów Miejskich w Radomiu, niespożytą energie od instruktorek tańca – Sylwii Żołądkiewicz i Magdy Wujcik – oraz nieograniczoną ilość endorfin na dalszą część dnia!

Dawka zdrowia we wtorki i soboty

Wtorki są dedykowane rodzinom z dziećmi, by zaszczepiać w najmłodszych i ich rodzicach zdrowe nawyki i chęć bycia „fit”.  W te dni spotykamy się w parku przy Amfiteatrze od strony ul. Warszawskiej.

Soboty to czas dla osób, które czynnie uprawiają sport – bądźmy „fit” w grupie! W te dni spotykamy się w centrum Radomia przy fontannach na deptaku i stamtąd wspólnie pokonujemy wyznaczoną trasę do parku przy Amfiteatrze. Za każdym razem zrobimy to inaczej: biegnąc, jadąc rowerami, maszerując z kijkami Nordic Walking albo na rolkach.

Ćwiczymy niezależnie od pogody

Deszcze nam niestraszne. Jeśli w sobotę 13 sierpnia będzie padał deszcz, spotykamy się budynku „Scena Obozisko” przy ul. Śniadeckich 2. Jeśli nie będzie padać, spotykamy się przy fontannach.

Zarolkujemy Radom

W sobotę z fontann wyruszamy do parku przy Amfiteatrze na rolkach. Towarzyszyć nam będzie grupa Zarolkujemy Radom, która promuje w naszym mieście rolki oraz zdrowy tryb życia. Jeśli nie masz rolek, możesz np. przyjechać rowerem.

Harmonogram kolejnych spotkań

  • Wtorki – zbiórka w parku przy Amfiteatrze o 9:00
    Sierpień: 16, 23, 30
  • Soboty – zbiórka przy fontannach na deptaku o 9:00 i przemieszczenie się do parku przy Amfiteatrze
    Sierpień: 13 (rolki), 20 (rowery), 27 (bieg)

Tags: , , , ,

Wpisz komentarz