Sobotni FIT poranek ze Sprężystymi i zdrowym śniadaniem

fit_poranek_20_08_sprezysci_600W sobotę 20 sierpnia czas na kolejną dawkę zdrowego ruchu i posiłku, czyli na FIT poranek w Amfiteatrze. Tym razem spotykamy się na fontannach i jedziemy rowerami do parku przy Amfiteatrze. Towarzyszyć nam będą Sprężyści – Radomskie Towarzystwo Retrocyklistów. Początek o godz. 10:00.

Zdrowe i smaczne śniadanie

Po ćwiczeniach, które przeprowadzą nasze dwie świetne instruktorki: Sylwia Żołądkiewicz i Magda Wujcik, każdy ćwiczący będzie mógł zjeść z nami zdrowe i smaczne śniadanie! Wszystko dzięki Gospodarstwu Sadowniczemu MB – producentowi Smaczka z Doliny Radomki, Wodociągom Miejskim w Radomiu, który dostarcza czystej wody, oraz karczmie Jaś i Małgosia.

IMG_6192

Pojadą z nami Sprężyści!

W sobotę z fontann wyruszamy do parku przy Amfiteatrze na rowerach. Towarzyszyć nam będą Sprężyści – Radomskie Towarzystwo Retrocyklistów.

SPRĘŻYŚCI – Radomskie Towarzystwo Retrocyklistów, to grupa miłośników zabytkowych rowerów, twórcy jedynej w Polsce grupy rekonstrukcyjnej przedwojennych kolarzy. Grupa Kolekcjonując zabytkowe rowery, odkrywają rowerową historię Radomia i przedstawiają ją jako historię żywą organizując wyścigi i rajdy rowerowe w klimacie retro. Jednym z celów Sprężystych jest stworzenie w Radomiu pierwszego w Polsce Muzeum Polskich Rowerów Zabytkowych.

Dawka zdrowia we wtorki i soboty

Wtorki są dedykowane rodzinom z dziećmi, by zaszczepiać w najmłodszych i ich rodzicach zdrowe nawyki i chęć bycia „fit”.  W te dni spotykamy się w parku przy Amfiteatrze od strony ul. Warszawskiej.

IMG_6224

Soboty to czas dla osób, które czynnie uprawiają sport – bądźmy „fit” w grupie! W te dni spotykamy się w centrum Radomia przy fontannach na deptaku i stamtąd wspólnie pokonujemy wyznaczoną trasę do parku przy Amfiteatrze. Za każdym razem zrobimy to inaczej: biegnąc, jadąc rowerami, maszerując z kijkami Nordic Walking albo na rolkach.

IMG_5677

Ćwiczymy niezależnie od pogody

Jeśli w sobotę 20 sierpnia będzie padał deszcz, spotykamy się budynku „Scena Obozisko” przy ul. Śniadeckich 2. Jeśli nie będzie padać, spotykamy się przy fontannach.

Harmonogram FIT poranków w Amfiteatrze

Wtorki – zbiórka w parku przy Amfiteatrze o 9:00

Sierpień: 23, 30

Soboty – zbiórka przy fontannach na deptaku o 10:00 i przemieszczenie się do parku przy Amfiteatrze

20 (rowery), 27 (bieg)

Tags: , , , , , ,

Wpisz komentarz