Aktualności

Wkręć się w teatr: Król Maciuś

Posted by on 7 maja 2021 at 11:16 am

Wracamy do Was wreszcie ze spotkaniami na żywo, przy Daszyńskiego 5! 30 maja zapraszamy na spektakl „Król Maciuś” w cyklu „Wkręć się w teatr” 

Muzyczny stand-up Czesława Mozila [ZMIANA DATY KONCERTU]

Posted by on 5 maja 2021 at 1:09 pm

Wiosna przychodzi do Amfiteatru z akordeonem na plecach i kieszeniami pełnymi zabawnych anegdot. Nasza wiosna ma teatralno-kabaretowy sznyt, o czym przekonacie się 29 maja wieczorem podczas spotkania z Czesławem Mozilem. Będzie to połączenie monodramu, stand-upu i koncertu jednego z najpopularniejszych współczesnych artystów.

Zgłoś się do konkursu recytatorskiego!

Posted by on 30 kwietnia 2021 at 2:56 pm

Miejski Ośrodek Kultury „Amfiteatr” wspólnie z Towarzystwem Kultury Teatralnej „Ziemia Radomska” w Radomiu zaprasza do udziału w konkursach recytatorskich pomimo pandemii. Poniżej garść najważniejszych informacji oraz regulaminy i karty uczestnictwa do ściągnięcia. W najbliższym czasie pojawią się terminy ewentualnych przesłuchań. Prosimy o pracę nad wybranymi tekstami.

44. Konkurs Recytatorski “Warszawska Syrenka” 2021

Posted by on 23 kwietnia 2021 at 3:14 pm

Mazowiecki Instytut Kultury przystępuje do realizacji 44. Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka. Termin finału został wyznaczony na 15-16 maja 2021 r. W związku z sytuacją epidemiczną w kraju, może okazać się konieczne przeprowadzenie eliminacji i finału Konkursu w formie on-line.

KONKURS ofert na instruktora zajęć w Amfiteatrze

Posted by on 22 kwietnia 2021 at 3:15 pm

UWAGA! Szukamy kreatywnych, odważnych i ambitnych animatorów do naszego zespołu. Gramy kulturalnie – dołącz do załogi Amfiteatru! Na Wasze propozycje czekamy do 22 maja