Przejdź do treści

Dyskoteka Dorosłego Człowieka VOL. 2 – latino! – 24.02

Czas przełożyć kasetę na drugą stronę! W piątek, 24 lutego, druga część Dyskoteki Dorosłego Człowieka – VOL. 2. Tym razem będziemy się bawić przy przebojach muzyki latino! Mile widziane stroje z epoki
Zapraszamy na wieczór przy muzyce latino, ale nie tylko. – Królować będą rytmy rdzennie latynoskie, karaibskie, również spod znaku Buena Vista Social Club, Celii Cruz, Carlosa Santany czy Marca Anthony’ego. Nie zabraknie latynoskiego popu w wykonaniu znakomitej Basi Trzetrzelewskiej. Spójna, muzyczna pigułka zapewni niezapomnianą zabawę przez cały wieczór – zachęca Jerzy Skwarek z MOK „Amfiteatr”, koordynator imprezy.
Wciągnijcie z szaf dzwony, miniówki, podkolanówki, kombinezony z połyskujących materiałów z ozdobnymi detalami, buty na platformach, prasujcie szerokie kołnierze i najmodniejsze w latach 70-tych ubrania w pasiaste wzory!
Lata 70-te to także moda w stylu hippie. Nie zapominajcie o batikowych t-shirtach, długich, kolorowych sukienkach, okularach w wielkich, okrągłych oprawkach. Przeszukajcie szkatułki – korale, paciorki i rzemyki to nieodzowny element hippisowskiego wizerunku. Panie mogą śmiało mocno podkreślić oczy na wzór ówczesnej ikony stylu – Diany Ross. A może ktoś pokusi się o afro?
Jedno jest pewne – o tej retro dyskotece będzie głośno! Dyskoteka Dorosłego Człowieka to cykl imprez nawiązujących do kultowych dyskotek z lat 70-tych w ówczesnym Domu Kultury „Obozisko”.
Kiedy? 24 lutego w godz.19:00-23:00.
Gdzie? Na Scenie Obozisko (ul. Śniadeckich 2).
Bilety po 10 zł dostępne na stronie biletyna.pl i przed wejściem na dyskotekę.