Przejdź do treści

Dzień otwarty w Kuźni Artystycznej [ZDJĘCIA]

W sobotę Kuźnia Artystyczna otwarła swoje podwoje na wszystkich żądnych kulturalnych wrażeń! Prezentowaliśmy naszą przebogatą ofertę, zaprosiliśmy do kreatywnych zabaw i majsterkowni, można się też było zapisać na wybrane zajęcia w sezonie 2017/2018. Działo się!
Kuźniani podopieczni prezentowali swoje szlifowane u nas talenty: wokalno-instrumentalne i taneczno-akrobatyczne. Dzieci, młodzież i rodzice obejrzeli też przedstawienie „7 dni dookoła bajek” Teatru Tak.
Było gwarno, kolorowo, wesoło! Tak jest w Kuźni przez cały rok. Możecie się o tym przekonać w tym tygodniu, przychodząc na zajęcia, które przez te kilka najbliższych dni będą mieć formułę otwartą. Zobaczycie, dopytacie, poznacie nas i naszą ofertę bliżej. Do zobaczenia przy Daszyńskiego 5 – najbardziej kreatywnym miejscu w Radomiu!
W ofercie Kuźni Artystycznej są: zajęcia teatralne, taneczne i balet dla dzieci, gimnastyka artystyczna, a także flameco dla dzieci i dorosłych. Odbywają się zajęcia muzyczne: nauka gry na gitarze oraz na instrumentach klawiszowych – dzieci od 7 roku życia oraz dorosłych, zespół muzyczny – dla młodzieży, studio piosenki – nauka śpiewu dla dzieci i młodzieży.
Zapraszamy także na zajęcia z zakresu rękodzieła artystycznego dla dzieci i młodzieży oraz zajęcia szachowe dla dzieci i dorosłych.