Przejdź do treści

Familijny Konkurs Plastyczny „Ogród jak malowany”

MOK „Amfiteatr” i Centrum Edukacji Ekologicznej w Radomiu mają przyjemność zaprosić radomian do konkursu plastycznego „Ogród jak malowany”. Nagrodą główną jest akt własności działki ogrodniczej w formie przenośnego ogródka workowego, specjalnie przystosowanego do uprawy roślin jadalnych.
Chcemy poznać Wasze pomysły na wygląd wymarzonego, idealnego ogrodu. Mamy nadzieję, że wspólny ogród na Obozisku upiększy naszą okolicę i będzie początkiem owocnej współpracy z mieszkańcami Radomia. Zachęcamy uczestników do wspólnego tworzenia prac plastycznych, które z pewnością zainspirują społeczność lokalną przy zakładaniu pierwszego w Radomiu wspólnego ogrodu sąsiedzkiego.
W konkursie mogą wziąć udział uczniowie ze szkół podstawowych z członkami rodziny: rodzicami, opiekunami, rodzeństwem lub/i dziadkami. Liczymy, że zaangażowanie krewnych będzie miało pozytywny wpływ indywidualna pracę plastyczną! Autorami prac powinny jednak być dzieci i młodzież.
Familijny Konkurs Plastyczny „Ogród jak malowany” jest podzielony na trzy kategorie:

  1. Uczniowie w wieku 3-6 lat
  2. Uczniowie w wieku 7-14 lat
  3. Uczniowie w wieku 15-16 lat     

Do udziału w konkursie zgłaszają się nauczyciele szkół oraz instytucji, których uczniowie wyrażą chęć wspólnej z nami zabawy; zgłoszenia mogą także dokonywać pełnoletni opiekunowie lub rodzeństwo. Przy zgłoszeniu należy podać nazwę szkoły, do której uczęszcza dziecko. Maksymalny format prac to A2. Technika: dowolna. Na Wasze rysunki, wyklejanki, grafiki, kolaże etc. przedstawiające wymarzony ogród, czekamy do 16 maja 2018 r.
Prace należy podpisać imieniem i nazwiskiem autora oraz z pełną nazwą szkoły, do której uczęszcza autor i dostarczyć do MOK „Amfiteatr” (ul. Parkowa 1) lub Kuźni Artystycznej (ul. Daszyńskiego 5).
Udział w konkursie oznacza udzielenie Organizatorowi prawa do publicznej prezentacji zgłoszonej pracy.
Gala laureatów i wręczenie nagród – 26 maja podczas „Obiadu sąsiedzkiego w ogrodzie”.
Szkoły lub opiekunowie, którzy chcą zgłosić swojego podopiecznego do konkursu „Ogród jak malowany”, prosimy o kontakt na mail: hubert.kaczmarczyk@amfiteatr.radom.pl
Koordynator konkursu odpowie na wszystkie Wasze pytania i rozwieje ewentualne wątpliwości.
Do dzieła!