Przejdź do treści

Fosa pełna kultury 2.0 – W drogę!

Wakacje w mieście nie muszą być nudne! Miejski Ośrodek Kultury „Amfiteatr” w Radomiu zaprasza w podróż za jeden uśmiech! W ramach projektu „Fosa pełna kultury” przez siedem tygodni wakacji będziemy niespiesznie wędrować po fascynujących krajach, odległych, ale i tych całkiem bliskich, poznawać je z nieoczywistej strony. Odlot z Radomia. Cel: cały świat!
„Fosa pełna kultury 2018” to druga edycja cieszącego się dużą popularnością, unikatowego projektu Amfiteatru, na który składa się cykl warsztatów edukacyjno-twórczych, uzupełnionych wydarzeniami artystycznymi (koncertami, pokazami, wystawami, spektaklami – również improwizowanymi), który został rozpisany na siedem kolejnych weekendów wakacji.
Zachęcamy do śledzenia naszej strony i profilu na FB z co najmniej 14 powodów. Czternastu, bo w „Fosie” przez siedem weekendów będziemy swobodnie poruszać się po skojarzeniach, wyobrażeniach i… ciekawostkach dotyczących siedmiu kręgów kulturowych świata. Na trasie naszej tegorocznej podróży są: Polska, Czechy, Indie, Skandynawia, Ameryka Łacińska, Ukraina oraz Włochy.  Start: 07.07.2018, powrót: 19.08.2018. Oferta all inclusive. W muzycznym menu m.in.: Akurat, Dagadana, Dikanda, Lor. Wśród gości m.in. Mariusz Szczygieł, Rafał Fronia. Merytorycznie wesprą nas m.in. ambasady Szwecji i Meksyku.
Więcej informacji wkrótce.

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury i dotacji celowej Gminy Miasta Radomia.