Przejdź do treści

Fosa pełna kultury 2018 – to były fantastyczne wakacje!

Fosa pełna kultury – edycja 2018 – dobiegła końca. Przez siedem weekendów wakacji podróżowaliśmy wspólnie po siedmiu kręgach kulturowych świata.
– Staraliśmy się pokazać Wam kraje odległe i te całkiem bliskie z nieoczywistej perspektywy. Angażowaliśmy wszystkie zmysły, by zanurzyć się w egzotykę, ciekawostki, ale też stereotypy, które chcieliśmy w „Fosie” obalić – mówi Waldemar Dolecki, dyrektor Amfiteatru.
Ponad 40 różnorodnych warsztatów, siedem fantastycznych koncertów zsiedmiu nurtów muzycznych, spotkania ze znakomitymi gośćmi, zaskakujące pokazy i spontaniczne zabawy – tak w skrócie można opisać to, co działo się w „Fosie pełnej kultury 2018”!

To Wy – nasza publiczność, stali i nowi bywalcy, stworzyliście niepowtarzalny klimat tego miejsca! Wasza ciekawość, zapał i zadowolenie z bycia z nami to bezcenna nagroda. Dzięki Wam na naszej fosowej plaży było radośnie, rodzinnie, swobodnie, kreatywnie i aktywnie! 
Dziękujemy za wspaniałe wakacje z kulturą! Mamy nadzieję, że zobaczymy się w tych, jakże miłych, okolicznościach za rok – w Fosie 3.0, na którą już mamy mnóstwo pomysłów! Zatem – nie żegnamy się, mówimy: Do zobaczenia! Ahoj!

Galerię zdjęć „the best of Fosa” znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.

Czekamy na Wasze komentarze, opinie, sugestie – co Wam się najbardziej podobało? Co moglibyśmy poprawić?

Projekt „Fosa pełna kultury” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury  i dotacji celowej Gminy Miasta Radomia.