Przejdź do treści

Jam session w Amfiteatrze + Lay D Funk

Zapraszamy na ostatni przed wakacjami jam session. Tym razem gospodarzem wieczoru będzie zespół Lay D Funk, a po koncercie pojamujemy głównie w funkowych klimatach.
Lay D Funk to instrumentalny zespół, który otaczającą nas rzeczywistość stara się opisać dźwiękami. Muzycznie oscyluje w klimatach takich jak jazz, funky, soul, blues. Zespół powstał na początku 2013 r. w Radomiu,  ma na swoim koncie udział w wielu koncertach, przeglądach i ogólnopolskich festiwalach muzycznych (m.in. Jazz Festiwal New Cooperation w Zamościu, XII Radomski Festiwal Jazzowy, Festiwal Ryśka Riedla w Chorzowie, VII Festiwal im. Pawła Bergera w Kaliszu, na którym klawiszowiec grupy, Jarek Zarychta, zdobył nagrodę dla najlepszego instrumentalisty).
W skład zespołu wchodzą muzycy: Tomasz Strzelczyk (saksofony, EWI), Jarek Zarychta (instrumenty klawiszowe), Michał Wróbel (bas), Mateusz Skórkiewicz (perkusja).

Po koncercie – improwizacje, nie tylko w stylu funk. Zapraszamy muzyków z instrumentami, do Waszej dyspozycji będą: perkusja, wzmacniacz gitarowy oraz basowy.
O oprawę smakową zadba nowy operator „Kawiarni Artystycznej” – Otwarta Wine Café.
Wstęp wolny. Początek „Jam session w Amfiteatrze” w piątek, 25 maja, o godz. 20. Impreza potrwa do północy.
Miejsce: Kawiarnia Artystyczna, ul. Parkowa 1