Przejdź do treści

Kuba Badach „Tribute to Andrzej Zaucha” – koncert [ZDJĘCIA]

W sobotę wieczorem Sala Koncertowa im. Krzysztofa Pendereckiego wypełniła się po brzegi koneserami doskonałej muzyki. MOK „Amfiteatr” miał zaszczyt zaprosić Was do szkoły muzycznej na koncert Kuby Badacha „Tribute to Andrzej Zaucha”.
Kuba Badach to nie tylko utalentowany wokalista, muzyk i aranżer. Okazało się, że potrafi zabawnymi anegdotami fantastycznie porwać publiczność do zabawy, a nawet zachęcić do śpiewania!
Badachowi towarzyszyli znakomici muzycy: Jacek Piskorz (piano), Michał Kapczuk (kontrabas, bas), Robert Luty (instrumenty perkusyjne) i Maciej Kociński (saksofony). Podczas niemal dwugodzinnego koncertu byliśmy wielokrotnie świadkami fantastycznych „bitew” muzycznych, czasem dialogów na instrumenty. Przyjemnie było nie tylko słuchać tych wirtuozów, ale i patrzeć, jaką radość sprawia im granie.
Kuba Badach chwalił salę koncertową i cieszył się, że mógł w niej wystąpić. Jego koncert z pewnością zapamiętamy na długo. Było to dla wszystkich poruszające doświadczenie. Wspaniałej muzyki nigdy dość!
Dziękujemy Kubie i zespołowi za dostarczenie tylu wrażeń, a Wam – publiczności, za to, że spędziliście ten wieczór w doborowym towarzystwie.