Przejdź do treści

„Kuźnia talentów” walczy o nagrodę! Trwa głosowanie

„Kuźnia talentów” to jeden z dwóch radomskich projektów z Budżetu Obywatelskiego 2017, które zostały nominowane do nagrody w konkursie „Mieszkam tu! – Mądre pomysły na mądre miasto”. Zwycięzcę, jak co roku, wybiorą internauci. Głosować można do 28 kwietnia 
„Kuźnia talentów – warsztaty literacko-teatralne” to projekt, w ramach którego organizujemy zajęcia skierowane do mieszkańców Radomia w każdej grupie wiekowej. Takie połączenie pozwoli na integrację międzypokoleniową uczestników.
MOK Amfiteatr od stycznia 2017 r. prowadzi zajęcia teatralne dla dorosłych, w marcu zaczął się cykl warsztatów pierwszego w Radomiu „Radomskiego Teatru Rodzinnego” (na zdjęciu) i „Teatru Licealnego”, 11 kwietnia startują warsztaty literackie z prozy, poezji i reportażu.
– Bardzo cieszymy się z nominacji do tej nagrody. Tym bardziej, że działania teatralne to niezwykle ważny element edukacji kulturalnej. MOK Amfiteatr od kilku miesięcy zmienia kierunek swoich działań, jednym z celów, jakie sobie stawiamy, są działania na rzecz rozwoju szeroko pojętej edukacji, nie tylko dzieci, ale wszystkich radomian – mówi Waldemar Dolecki, dyrektor Amfiteatru.
– Liczymy na wasze głosy, bo one potwierdzą, że jesteśmy na właściwym kursie – apeluje dyrektor Dolecki.
Głosować można na stronie http://www.portalsamorzadowy.pl/serwis/mieszkam-tu-2017/nominacje/radom-kuznia-talentow,91382.html
Nagrody główne w kategoriach “Społeczna” i “Samorządowa” to: statuetka pamiątkowa i prezentacja projektu/pomysłu w serwisach Portal Samorządowy oraz kampania promocyjna Google AdWords pomysłu o wartości 10 000 USD, a także drobny sprzęt elektroniczny.