Przejdź do treści

MOK "Amfiteatr" szuka stażystów na wakacje

Oferty staży czekają na kandydatów! Rusza nabór dla stażystów w edycji letniej programu „Staże w instytucjach kultury”. Studenci i absolwenci mogą zgłaszać swój udział poprzez wypełnienie formularza pomiędzy 17 a 28 maja. Edycja letnia potrwa od 1 czerwca do 30 września. 
W programie bierze udział MOK „Amfiteatr”, który szuka młodych, energicznych, zaangażowanych osób do pomocy przy wakacyjnym projekcie „Fosa pełna kultury”. Zapewniamy: takich atrakcji jeszcze w Radomiu nie było!
Staż daje możliwość zdobycia gruntownej wiedzy o instytucjach kultury, w szczególności MOK „Amfiteatr”, a także poznania praktycznych aspektów pracy tych instytucji. Udział w projekcie to także niepowtarzalna możliwość bezpośredniego kontaktu z szerokim spectrum sztuki: muzyką, malarstwem, performancem, filmem, tańcem etc. Nasi stażyści będą mogli poznać gwiazdy polskiej (i nie tylko!) sceny muzycznej, wezmą udział w organizacji rozmaitych wydarzeń kulturalnych „od podszewki”. Doświadczenie i wrażenia – bezcenne!
Poszukujemy osób kreatywnych, kulturalnych, potrafiących pracować w zespole, również pod presją czasu, dbających także o kulturę wypowiedzi, śmiałych i serdecznych.
Po szczegóły klikajcie tutaj!