Przejdź do treści

Muzyczne prezentacje i wizja rozwoju Kuźni Artystycznej – zdjęcia

Muzycznie minęła sobota, 28 stycznia, w Kuźni Artystycznej. Wszystko za sprawą pokazu muzycznych umiejętności wokalistów i instrumentalistów kształcących się w Kuźni. Po prezentacjach dyrektor Amfiteatru mówił o wizji i strategii rozwoju Kuźni Artystycznej.
 Sobotnie spotkanie było świetną okazją do spotkania i rozmowy z rodzicami dzieci, które zdobywają w Kuźni artystyczne szlify.
 Chcemy odmienić oblicze Kuźni Artystycznej, aby nie tylko na mapie Radomia, ale i szerzej, zaistniała jako miejsce pełne twórczej pasji i inspiracji, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom XXI wieku – mówił Waldemar Dolecki, dyrektor MOK „Amfiteatr”.
Oklaski i owacje – dla muzyka występującego na scenie to nie tylko docenienie za wysiłek, ale przede wszystkim zachęta do dalszej pracy. Tak było w sobotę, 28 stycznia, w Kuźni Artystycznej, gdzie na scenie „ZaPREZENTOWALI się!” instrumentaliści i wokaliści kształcący się pod bacznym okiem profesjonalnych instruktorów: Andrzeja Wartyniego (gitara), Iwony Skwarek (wokal) oraz Darka Makarewicza (instrumenty klawiszowe). W programie prezentacji były zarówno występy solo, jak i grupowe.
Finałowe „Feliz Navidad” oraz „Merry christmas for everyone”, wykonane wspólnie przez uczniów i instruktorów, wprowadziło wszystkich w kolejny etap spotkania, a mianowicie poprowadzonej przez Waldemara Doleckiego – dyrektora MOK „Amfiteatr” – prezentacji wizji i strategii rozwoju Kuźni Artystycznej. Wspólne spotkanie z rodzicami zakończyło się zasadzeniem ziarna, które miało symboliczne znaczenie rozpoczęcia kolejnego etapu prac na stworzeniem w Kuźni Artystycznej przy Daszyńskiego 5 miejsca otwartego, innowacyjnego i opartego na współpracy.