Przejdź do treści

Weekend z opowieściami w Amfiteatrze – 17-19.02


Zapraszamy na trzy dni wypełnione warsztatami dla opowiadaczy. Czekają nas warsztaty: familijne w Kuźni Artystycznej, „Zostań opowiadaczem” Pod 13 oraz finał, czyli „Opowieści z pięciu stron świata”. Posłuchaj historii z różnych krajów! Naucz się mówić tak, by inni chcieli Cię słuchać, pozbądź się tremy i dowiedz, jak unikać typowych błędów. Zapisy. Liczba miejsc ograniczona.
Warsztaty „Zostań opowiadaczem” są przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się zajmująco opowiadać i dobrze przemawiać publicznie. Wstęp wolny.
Na warsztatach dowiemy się:
– jak opowiadać, żeby inni chcieli słuchać
– co robić, a czego lepiej unikać podczas opowiadania
– poznamy techniki pracy głosem
Zapisy na warsztaty:
e-mail: amfiteatr.radom@wp.pl
tel.  48 364 29 68
17 lutego – godz. 18:00
19 lutego – godz. 12:00
Pod 13, ul. Parkowa 1
Warsztaty familijne: czasem dzieci, proszą nas o bajkę. Co zrobić, kiedy nie mamy żadnej książki pod ręką albo wszystkie są już przeczytane? Trzeba wtedy bajkę ułożyć samemu. Czy to łatwe zadanie? Na warsztaty zapraszamy dzieci od 6 roku życia i dorosłych. Familijna formuła pozwoli spędzić czas wraz z dziećmi, a także czegoś się od nich nauczyć. Bo dzieci to naturalni opowiadacze. Najmłodszym zapewniamy opiekę, by rodzice mogli szkolić się w sztuce opowiadania. Warsztat prowadzi Szymon Góralczyk – Opowiadacz z grupy Karawana Opowieści.

Zapisy na warsztaty:
tel. 48 679-61-03
kuznia.amfiteatr@gmail.com
18 lutego, godz. 12:00 i 14:00
Kuźnia Artystyczna, ul. Daszyńskiego 5
Opowieści z pięciu stron świata – spotkanie z opowieściami dla dzieci i dorosłych. Historie snuć będą: Szymon Góralczyk, znakomity opowiadacz z grupy „Karawana opowieści” i uczestnicy warsztatów Zostań opowiadaczem. Nie zabraknie zabaw i piosenek. Wstęp wolny bez zapisów.
19 lutego, godz. 18:00
„Pod 13”, ul. Parkowa 1