Przejdź do treści

Rockowy wieczór z Enclose na Żeromskiego

enclose_zeromskiego_600Niedzielny wieczór 26 lipca na Żeromskiego będzie stał pod znakiem rocka. W ramach „Spotkajmy się na Żeromskiego” wystąpi polsko-peruwiański zespół Enclose z charyzmatycznym i niebanalnym wokalistą – Juanem Carlosem Cano. Wstęp wolny.
Enclose to jeden z tych zespołów, o których już niedługo będzie bardzo głośno w całej Polsce. Polsko-meksykańsko-peruwiańska formacja to jeden z najlepiej zapowiadających się rockowych debiutów ostatnich lat. W ich muzyce słychać wpływy sceny kalifornijskiej, grunge, a także amerykańskiego hard rocka spod znaku Skid Row, Aerosmith, czy Bon Jovi. Ostre riffy, świetne melodie uzupełnia charakterystyczny, przejmujący wokal niezwykle utalentowanego Juana Carlosa Cano, który wygrał IV edycję The Voice of Poland.
Zespół został założony w 2011 roku w Meksyku przez wokalistę Juana Carlosa Cano i gitarzystę Roberto Almuina. Wokalista Enclose na jednym ze swoich koncertów poznał Polkę, która była w Meksyku na wymianie studenckiej. Szybko zakochał się w niej oraz w Polsce i postanowił przenieść zespół do naszego kraju. Od 2013 roku formacja działa w Polsce. Do Juana dołączyli Meksykanin, znajomy ze zespołu Dxtr, Pedro Lozano (gitara), Polak peruwiańskiego pochodzenia Flavio Rojas (bas) oraz dwóch Polaków – Piotr Włodarczyk (klawisze) i Ireneusz Muszyński (perkusja).
Miejsce:
Scena przed Urzędem Miejskim w Radomiu
Żeromskiego 53
Czas:
26 lipca (niedziela) 2015 roku
godz. 19.00