Przejdź do treści

Spędź weekend z Amfiteatrem!

weekend_z_amfiteatrem_600bTrzy wydarzenia i wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych przygotował Amfiteatr na najbliższy weekend. Czekają nas rodzinne warsztaty pieczenia świątecznych pierników, „Choinka Wielokulturowa” oraz kolejny spektakl dla dzieci w ramach cyklu „Wkręć się w teatr”. Spędź ten weekend z Amfiteatrem!

Pieczenie świątecznych pierników czas zacząć! Weź 1/4 szklanki dobrych chęci, 80 g uśmiechu, 2 łyżeczki wesołości, pół kg świątecznego klimatu i przyjdź do Kuźni Artystycznej. Zapraszamy całe rodziny. Przygotujmy wspólnie pyszne świąteczne pierniki! Warsztaty uświetni znakomity cukiernik z piekarni Fogiel & Fogiel, który będzie zdradzał przepisy wypieku najlepszych pierników w Radomiu. W programie ponadto dekorowanie, pieczenie i jedzenie pierników oraz wspólne strojenie choinki piernikami. Na miejscu będą czekały wszystkie niezbędne składniki. Przyjdźcie całą rodziną do Kuźni Artystycznej. Obowiązują zapisy. Liczba miejsc ograniczona.
Kiedy: 10 grudnia – sobota, godz. 12:00-16:00
Gdzie: Kuźnia Artystyczna, ul. Daszyńskiego 5
Zobacz więcej >>
pieczenie_piernikow_600

Zapraszamy na warsztaty pod hasłem „Choinka Wielokulturowa”. Chcemy pokazać różnorodność i bogactwo tradycji i obrzędów Świąt Bożego Narodzenia. Zaproszeni na warsztaty goście, przedstawiciele pięciu kultur i religii: żydowskiej, ewangelicko – augsburskiej, romskiej, katolickiej oraz prawosławnej zaprezentują charakterystyczne świąteczne przedmioty i dekoracje, potrawy oraz ozdoby choinkowe. Nie zabraknie barwnych opowieści, śpiewów, a nawet tańców. Zapraszamy dzieci, młodzież, osoby dorosłe i seniorów. Zapisz się na warsztaty już dziś!
Kiedy: 10 grudnia – sobota, godz. 16:00-19:00
Gdzie: Scena Obozisko, ul. Śniadeckich 2
Zapisy: obowiązują zapisy pod numerem tel. 667 – 901 – 900 i pod adresem nasze.miejsce@amfiteatr.radom.pl
Zobacz relację z pierwszych warsztatów >>
Zobacz więcej >>
15

W niedzielę 11 grudnia odbędzie się kolejny spektakl dla dzieci zcyklu „Wkręć się w teatr”. Tym razem pokażemy wielokrotnie nagradzane przedstawienie o życiu Jezusa z Nazaretu. Misterium Narodzenia to spektakl nawiązujący w konwencji do średniowiecznego ludowego widowiska marionetkowego, pełnego witalności, ironii i humoru. Przyjdź i zakochaj się w teatrze!
Nowość! Bilety na wydarzenia Amfiteatru można kupować przez Internet!
Kiedy: 11 grudnia – niedziela, godz. 12:00
Gdzie: Kuźnia Artystyczna, ul. Daszyńskiego 5
Zobacz relację z pierwszego i drugiego spektaklu
Zobacz więcej >>
misterium_narodzenia_600