Przejdź do treści

Szkoła Młodych Mistrzów Pióra – rekrutacja od 4 września

Miejski Ośrodek Kultury „Amfiteatr” zaprasza dzieci i młodzież w wieku 11 – 14 lat do udziału w Szkole Młodych Mistrzów Pióra, czyli warsztatach kreatywnego pisania. Inicjatywa została nagrodzona w konkursie „Inspirator kultury” organizowanym przez MOK „Amfiteatr”.
Udział w warsztatach jest bezpłatny. Projekt przewiduje dziesięć cotygodniowych, dwugodzinnych zajęć kreatywnego pisania.
– Słowo do słowa, to może być inspirująca przygoda. Czy słowa mogą wygrać z emotikonami? Spróbujmy sami. Bawmy się słowami – to hasła opisujące główny cel warsztatów – zapowiada Katarzyna Chołuj, prowadząca warsztaty.
Zajęcia poprowadzi absolwentka podyplomowych studiów pisarskich na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Collegium Civitas. Uczestniczka warsztatów w Radomiu, jej teksty zostały wydane w antologii „Popisani”. Laureatka konkursów regionalnych i ogólnopolskich. Przede wszystkim jednak miłośniczka słowa chcąca zarazić pasją pisania.

Zainteresowani proszeni są o przesłanie zgłoszenia na adres: malimistrzowie@spoko.pl

W treści maila należy podać imię, nazwisko oraz wiek uczestnika/uczestniczki.
Mile widziane będzie dołączenie krótkiej autoprezentacji oraz odpowiedzi na pytanie – „Co skłoniło mnie uczestnictwa w Szkole Młodych Mistrzów Pióra?”
Wszelkie zapytania prosimy kierować do prowadzącej warsztaty, Katarzyny Chołuj, na adres malimistrzowie@spoko.pl

Rekrutacja trwa od 4 – 20 września lub do wyczerpania miejsc.

Zajęcia będą się odbywały w Kuźni Artystycznej przy ul. Ignacego Daszyńskiego 5 w Radomiu.
Rozpoczną się w drugiej połowie września. Dokładny termin zostanie podany po  zakończeniu procesu rekrutacji.