Przejdź do treści

Teatr tańca w Amfiteatrze. Historie opowiadane ciałem

W Radomiu powstaje „Teatr tańca”. Do artystycznej pracy z ciałem zaprasza Alicja Pyclik , instruktorka tańca. Chcesz doskonalić swój taniec lub nauczyć się opowiadania historii ciałem – zgłoś się już dziś!
Pierwszy w Radomiu „Teatr tańca” zaprasza tancerzy i amatorów, dorosłych i młodzież. – Podczas zajęć nauczymy się wykorzystywać potencjał, który ma nasze ciało, opowiemy ruchem to, co czujemy, przeżywamy. Będziemy też improwizować w przestrzeni – zachęca Alicja Pyclik.
Zajęcia z tańca współczesnego odbywać się będą raz w tygodniu w budynku „Scena Obozisko”, ul. Śniadeckich 2. Informacje o miejscu i czasie naboru zostaną podane zgłoszonym chętnym na maila. Jeśli chcesz tworzyć „Teatr tańca” – zgłoś się, napisz na adres: al.py@wp.pl.
„Teatr tańca” realizowany będzie w ramach stypendium z budżetu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Zajęcia są darmowe.
Ich zwieńczeniem będzie spektakl wyreżyserowany i zagrany wspólnie przez wszystkich uczestników.
Alicja Pyclik jest pełną pasji tancerką flamenco z bogatym międzynarodowym doświadczeniem artystycznym i pedagogicznym. Jej wesoła, przyjacielska i otwarta osobowość pomaga w tworzeniu niezapomnianej atmosfery podczas zajęć. Gruntowne wykształcenie zdobyła w Konserwatorium Tanecznym w Hiszpanii. Jej wszechstronność, dynamizm i zaangażowanie pomagają w zarażaniu innych zamiłowaniem do tańca.