Przejdź do treści

Uwaga! Konkurs na inicjatywy kulturalne

Zapraszamy mieszkańców Radomia, a w szczególności naszych sąsiadów z osiedla Obozisko, do zgłaszania swoich pomysłów na działania kulturalne. Można je do nas zgłaszać w ramach naszego udziału w projekcie „Kreatywni razem. Cały Radom w Amfiteatrze”, który realizujemy w Programie Narodowego Centrum Kultury „Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2017”. 
– To niepowtarzalna okazja do tego, by zorganizować dla siebie, swoich znajomych, rodziny i sąsiadów ciekawe wydarzenie lub cykl spotkań. Jako ośrodek kultury proponujemy szeroki zakres wparcia finansowego i merytorycznego w zakresie zaplanowania i zrealizowania takiej inicjatywy – od ułożenia harmonogramu, poprzez przygotowania aż po przeprowadzenie całej imprezy – mówi Anna Dudziak, koordynatorka projektu.

Regulamin Konkursu Inicjatyw znaleźć można na www.amfiteatr.radom.pl w zakładce Dom Kultury + oraz na profilu „Amfiteatr w Radomiu” na Facebooku. Można także osobiście się do nas wybrać – będzie on wraz z formularzem aplikacji konkursowej dostępny w naszej siedzibie przy ul. Parkowej 1.
Regulamin zgłaszania i wyboru inicjatyw
Zgoda rodziców – opiekunów
Pomysły należy zgłaszać do 9 czerwca poprzez wypełnienie i dostarczenie do nas aplikacji konkursowej, zamieszczonej również na stronie internetowej oraz Facebooku MOK.
Aplikacja konkursowa Dom Kultury + 2017
Wypełnioną aplikację można dostarczyć drogą mailową pod adres nasze.miejsce@amfiteatr.radom.pl lub osobiście do siedziby MOK „Amfiteatr” przy ul. Parkowej 1. Na chcących skonsultować swój pomysł, czekamy codziennie w godzinach 8.00 – 16.00 w Amfiteatrze. Zachęcamy, by umówić się na takie spotkanie wcześniej i zadzwonić pod numer 667 901 900, na pytania odpowie Anna Dudziak, koordynatorka projektu.
Wybór zwycięskich inicjatyw nastąpi w drodze głosowania, na które zapraszamy wszystkich pomysłodawców w dniu 14.06 o godzinie 17.00 do budynku Scena Obozisko przy ul. Śniadeckich 2. Nad przebiegiem głosowania będzie czuwać Zespół Oceniający, który również będzie oddawał głosy na projekty zgłoszone do konkursu.
Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2017”.