Przejdź do treści

Wesołych Świąt!


 
Przyjaciele, drodzy goście! Obecny rok był dla nas wszystkich wymagający. Przed sektorem kultury pojawiło się ogromne wyzwanie animowania czasu w dobie restrykcji i ciągłej niepewności. Mamy nadzieję, że ten 2021 rok spędziliście Państwo w zdrowiu, a uśmiech pojawiał się znacznie częściej. Wierzymy, że nasze wydarzenia natchnęły do nowej energii.

Życzymy naszym sympatykom, fanom, przyjaciołom przede wszystkim zdrowia i bliskości. Nie możemy się doczekać, aby znów móc przeżywać kulturalne wydarzenia… Wiemy, że następny rok będzie dla nas ogromnym wyzwaniem. Zawsze tęsknimy za spotkaniami – bo każde z nich jest dla nas świętem – z Wami – naszymi gośćmi.

Wierzymy, że Państwo pozostają bezpieczni i w spokoju oczekują wzmożonych aktywności w naszym mieście. Od 40 lat budujemy więzi i budzimy emocje. Jesteśmy otwarci dla każdego! Taka praca to prawdziwa przyjemność. Koncerty spotkania, warsztaty, odkrywanie niesamowitych talentów, dociekliwość… Bez Was, nie moglibyśmy napisać tych słów. Szczególnie dzisiaj doceniamy, że możemy chłonąć kulturę razem z Wami.
Życzy Dyrektor MOK Amfiteatr Waldemar Dolecki wraz z pracownikami.