Przejdź do treści

Wkręć się w teatr – nowy termin spektaklu dla dzieci

Zdj. Michał Strokowski - CC-BY-NC-SA

Zdj. Michał Strokowski – CC-BY-NC-SA


Spektakl dla dzieci cyklu „Wkręć się w teatr”, zapowiadany na 25 września, został przeniesiony na niedzielę 23 października. Już teraz zapraszamy Państwa na przedstawienie FINTIKLUSZKI – folkowe okruszki, który odbędzie się 23 października. Wstęp wolny.
FINTIKLUSZKI to zabawne, błyskotliwe, wzruszające, zapomniane przypowiastki, obyczaje, wspomnienia, wierszyki i przyśpiewki. Spektakl wskrzesza świat Wielkoludów, Domowych Skrzatów i zdradza tajemnicę powstania Skowronka. Wstęp wolny.
Przedstawienie wykona Wędrowny Teatr Lalek MAŁE MI. W spektaklu bogactwo uniwersalnej mądrości ludowej ukazane jest przy pomocy różnych form teatru lalek, tradycyjnych zabawek, instrumentów muzycznych i pieśni brawurowo zaaranżowanych przez Karolinę Cichą – laureatkę Nowej Tradycji 2013.
Tym przedstawieniem inaugurujemy nowy cykl spotkań z teatrem dla dzieci. Raz w miesiącu będziemy zapraszać najmłodszych na spotkanie z różnymi, czasem nietypowymi, rodzajami widowisk teatralnych. Przyjdź i zakochaj się w teatrze.
Miejsce:
Kuźnia Artystyczna
ul. Daszyńskiego 5, Radom
Czas:
23 października (niedziela) 2016
godz. 12:00
Zdj. Michał Strokowski – CC-BY-NC-SA