Przejdź do treści

Wkręć się w teatr – Okienko

okienko_600aZapraszamy wszystkie dzieci na podróż po teatrze cieni, czyli na niezwykłe przedstawienie pt. Okienko. Na spektaklu dzieci, wraz z aktorami, odkryją morały ukryte w krótkich historyjkach. Przedstawienie odbędzie się w niedzielę 20 listopada.
Spektakl jest drugą odsłoną cyklu Wkręć się w teatr – przedstawień dla dzieci z różnymi, czasem nietypowymi, rodzajami widowisk teatralnych. Przyjdź i zakochaj się w teatrze!

Okienko to spektakl, który jest podróżą po teatrze cieni. Składa się z krótkich historii opowiadanych grą cieni. Prezentowane opowiastki –  Motylek, Uparciuch, Obżartuch, Zaklinacz Węży, Zagadka I, Zagadka II, Magik – posiadają ukryty morał, który aktorzy, wraz z publicznością, próbują odnaleźć. W ten sposób artyści uczą młodego widza aktywnego odbioru teatru.
Przedstawienie było prezentowane m.in. na: Kids Euro Festiwal w Waszyngtonie (USA), Festiwalu „Święto Głupców” w Warszawie, Festiwalu Teatrów Lalkowych i Ulicznych „Calineczka” w Płońsku, Festiwalu „Teatralne Lato” w  Chauvigny (Francja) oraz wielu innych festiwalach, w domach kultury i przedszkolach.
Bilety:
Przedsprzedaż w Kuźni Artystycznej oraz w dniu przedstawienia
Tel. 48 679 61 03
10 zł pojedynczy
20 zł rodzinny
Miejsce:
Kuźnia Artystyczna
ul. Daszyńskiego 5
Czas:
20 listopada (niedziela) 2016 roku
godz. 12.00