Przejdź do treści

Wkręć się w teatr – Opowieść wigilijna

Teatralna opowieść o nieczułym na ludzką krzywdę sknerze Scrooge’u, który na skutek odwiedzin duchów w noc Wigilijną staje się dobrym człowiekiem. Pragnie zadośćuczynić wyrządzone krzywdy z przeszłości, gdy oprócz pieniędzy nie liczyły się dla niego ani miłość, ani litość, ani współczucie. Spektakl 28 stycznia w Kuźni Artystycznej 
Jest to spektakl ku przestrodze, ale i ku pokrzepieniu. Zagrany z subtelnym poczuciem humoru, ale też pełen wzruszeń i refleksji.
Teatr Qfer z Gdańska opowiada tę historię za pomocą dziewięciu lalek i masek. Niektóre sceny rozgrywane są w konwencji teatru cieni. Scenografię tworzą stronice książki, które przewracane podmuchem wiatru stanowią tło dla wydarzeń sprzed lat.
Bilety po 10 zł pojedyncze, po 30 zł rodzinne (3 dzieci + 2 dorosłych) na biletyna.pl i przed spektaklem.
Przedstawienia 28 stycznia (niedziela) o godz. 12 i 14. Kupując bilet, wybierasz godzinę.
Miejsce: Kuźnia Artystyczna, ul. Daszyńskiego 5

UWAGA! Ze względu na ogromne zainteresowaniem cyklem, dla komfortu i bezpieczeństwa małych widzów i ich rodziców, Kuźnia Artystyczna od grudnia zaprasza na dwa spektakle tego samego dnia. Każde przedstawienie będzie wystawione o dwóch porach, widzowie, kupując wcześniej bilet przez internet, zdecydują, którą godzinę wybierają.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.