Przejdź do treści

Wspólne pomysły na kulturę – zdjęcia

przy_kawie_o_kulturze_600We środę 5 października w „Scenie Obozisko” odbyło się drugie spotkanie, podczas którego rozmawialiśmy o tworzeniu wspólnego miejsca działań kulturalnych w Radomiu. Tym razem, obok generowania pomysłów na wydarzenia…szatkowaliśmy kapustę!
Na spotkanie przyszło wiele osób chcących czynnie uczestniczyć w tworzeniu życia kulturalnego w naszym mieście. Było nam bardzo miło gościć tyle aktywnych osób z głowami pełnymi świetnych pomysłów! Wśród uczestników było wiele osób, które mieszkają w Radomiu od dziecka. Nie zabrakło też takich, które niedawno sprowadzili się do Radomia, albo wróciły po kilku latach spędzonych w innych miastach. Niespodzianką, którą przygotowaliśmy dla naszych gości, było wspólne…szatkowanie kapusty!
A potem były bardzo twórcze rozmowy, podczas których rozmawialiśmy o konkretnych pomysłach kulturalnych do realizacji na „Scenie Obozisko”. Bardzo dziękujemy wszystkim przybyłym za zaangażowanie i świetne pomysły! Przed nami wspólne i konkretne działania kulturalne na rzecz naszego miasta.