Przejdź do treści

Wyjątkowe warsztaty dla kobiet – zdjęcia

W sobotę, 21 stycznia, w budynku Scena Obozisko odbyły się warsztaty pod hasłem „W poszukiwaniu piękna – baza kobiecości”. Panie, które wzięły udział w tym wydarzeniu, uczestniczyły w trzech panelach.
Pierwszy panel poprowadziła Joanna Penza – dietetyk, właścicielka marki Madame.FIT. W przystępny sposób przybliżyła uczestniczkom podstawowe zasady, jakimi warto kierować się w kształtowaniu swoich nawyków żywieniowych, by cieszyć się dobrym samopoczuciem oraz korzystnym i zdrowym wyglądem. Kolejna część warsztatów była poświęcona umiejętności właściwego doboru stroju do urody i figury. Ten panel przedstawiła Ewa Sękowska – Molga, coach wizerunku, psycholog i stylistka, właścicielka marki OH! EVE oraz Instytutu Stylu.
Panie biorące udział w tej części dowiedziały się o różnych trikach modowych, które można zastosować w codziennym  życiu, by wydobyć mocne strony swojego wizerunku, a jednocześnie zatuszować jego mankamenty. Ostatnia część obejmowała spotkanie z wizażystką, Mileną Adamską, współpracującą z marką Mary Kay, która pokazała uczestniczkom warsztatów, w jaki sposób wykonać dobry makijaż, który wydobywa to, co najpiękniejsze. Panie mogły skorzystać z profesjonalnego makijażu i poddać się zabiegom pielęgnacyjnym. Uczestniczkom spotkania towarzyszył dobry humor, a prowadzące zadbały o miłą atmosferę.