Przejdź do treści

Wyniki konkursu na kulturalną inicjatywę! [ZDJĘCIA]

W środę po południu rozstrzygnęliśmy ogłoszony 17 maja konkurs na oddolne inicjatywy mieszkańców Radomia, a w szczególności Oboziska. Realizowaliśmy go w ramach udziału w projekcie „Kreatywni razem. Cały Radom w Amfiteatrze”, w programie Narodowego Centrum Kultury pod nazwą „Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2017”.
– Cieszymy się, że napłynęło do nas aż 14 projektów – to świadczy o tym, jak dużo radomian interesuje się kulturą i pragnie mieć wpływ na jej kształt. Dziękujemy za świetne prezentacje złożonych inicjatyw oraz za owocną pracę zarówno członków Komisji Oceniającej, jak i wszystkich pomysłodawców w konkursie – mówi Anna Dudziak, koordynatorka projektu.
Przez ponad dwie godziny uczestnicy prezentowali swoje projekty i odpowiadali na pytania. Wreszcie przyszedł czas na głosowanie i wyłonienie zwycięzców.
– Wszystkie projekty, które zwyciężyły, są bardzo ciekawe i z przyjemnością je wraz z Państwem zrealizujemy. Tym zaś, których projekty nie otrzymały dofinansowania, serdecznie dziękujemy za kreatywność i zaangażowanie – dodaje Dudziak.
Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2017”.