Przejdź do treści

Zapisy na warsztaty artystycznego szycia

MOK „Amfiteatr” zaprasza wszystkich chętnych na bezpłatne warsztaty z artystycznego szycia „Uszyj spódnicę!”. Jeśli chcecie nauczyć się podstaw szycia, poznać tajniki wykroju krawieckiego i sprawnie posługiwać maszyną do szycia – nie zwlekajcie z zapisem
– Na naszych warsztatach nawiążecie pozytywne relacje międzypokoleniowe, kreatywnie spędzicie czas i samodzielnie uszyjecie coś dla siebie (lub bliskiej osoby)! Do udziału w zajęciach zapraszamy pary międzypokoleniowe: mamy i córki, babcie i wnuczki. Mile widziani także panowie – zachęca Anna Dudziak, koorydnatorka projektu.
Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona. Zapewniamy sprzęt i potrzebne materiały. Zapisy i szczegóły pod nr tel.: 667 901 900.
Spotkania warsztatowiczów odbywają się na Scenie Obozisko (ul. Śniadeckich 2) w każdy wtorek i czwartek o godz. 17. Trwają przez ok. dwie godziny.
Inicjatywa realizowana w ramach projektu „Kreatywni razem. Cały Radom w Amfiteatrze”. Projekt dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2017”.
Jego zwieńczeniem będzie pokaz mody, na którym uczestnicy warsztatów zaprezentują w stosownej oprawie to, co samodzielnie uszyli. Pokaz odbędzie się 28 października o godz. 17 w „Kawiarni artystycznej” (ul. Parkowa 1). Wstęp wolny.