Przejdź do treści
kup bilet
zobacz
udostępnij

fot. I'ROC/fb

ROCK’n’MOK 2022 – przegląd radomskich kapel rockowych już za tydzień! Dwa dni nieskrępowanego grania

fot. I'ROC/fb

W dniach 16-17 września nie lada gratka dla fanów mocnego grania. Przed nami sześć kapel z Radomia i nie tylko, różnorodność interpretacji i radość grania rocka. Wydarzenie będzie okazją nie tylko do integracji środowiska muzycznego z Radomia, ale także do bliższego poznania twórczości rodzimych artystów.

Podczas dwóch rockowych wieczorów wystąpią:

– 16.09.2022

Backseat Driver – zespół muzyczny utworzony w 2022 roku, składający się z doświadczonych muzyków posiadających wieloletnie doświadczenie sceniczne. Twórczość bandu oscyluje wokół alternatywnego pop-rocka.

Sven Goldstein – muzyka, którą zaserwuje grupa podczas koncertu to surowe, proste, rockowe granie z pasji.

Noya – Czworo przyjaciół ze Starachowic, z których każdy lubi inne obszary rocka, co w połączeniu z resztą daje różnorodność brzmienia muzyki tworzonej przez zespół. W tym składzie grają od początku istnienia, czyli od listopada 2018 roku.

– 17.09.2022

Second Life – to kapela założona w 2018 roku, wykonująca muzykę z gatunku rocka progresywnego.

3po3 – niebanalne teksty, rock&rollowa aranżacja i dobra zabawa, to główne założenia radomskiej grupy. Powstała ona pod koniec 2021 roku, a w swojej twórczości wyróżnia się niebanalną warstwą muzyczną i tekstową. Ta druga opiera się przede wszystkim o żart i pastisz.

I’ROC – warszawski zespół grający razem od maja 2021. Grupa tworzy głównie hard rock z elementami grunge. Kapela składa się z osób grających obecnie lub wcześniej z takimi muzykami jak Krzysztof Jaryczewski, Dorota Gardias, Syndia, Lessdress, czy Skibob.

Bilety wstępu: 20 zł/jeden dzień, 30 zł/dwa dni przeglądu – dostępne na biletyna.pl oraz w kasie Amfiteatru (płatność wyłącznie gotówką). Wkrótce rozpoczniemy sprzedaż biletów.

Liczba miejsc ograniczona!

Podczas wydarzenia będzie można korzystać z baru, który obsługiwać będzie Otwarta Wine-Cafe.