Przejdź do treści
kup bilet
zobacz
udostępnij

Renata Przemyk

Rozpoczęliśmy sprzedaż biletów na koncert Renaty Przemyk

Renata Przemyk

Szykujemy się na wielki koncert! 23 października o godz. 18.00 w Zespole Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu czeka nas wielkie muzyczne wydarzenie – Przemyk Akustik Kwartet! Rozpoczęliśmy przedsprzedaż biletów w cenie 69 zł. To nie lada gratka dla melomanów i miłośników dorobku artystycznego wokalistki.

Co nas czeka? Intymny koncert złożony z wyjątkowych piosenek Artystki, zaaranżowany na kwartet akustyczny, w specjalnie do tego projektu stworzonej oprawie świetlnej jest jednym z dwóch projektów z okazji 30-lecia pracy artystycznej.

Renata Przemyk jest artystką niezwykłą, która od lat konsekwentnie podąża własną drogą, nie poddając się zewnętrznym wpływom, łącząc doskonałe kompozycje z nieszablonowymi pomysłami na aranżacje utworów. Twórczość Renaty Przemyk można określić jako niebanalną, melodyjną, ale zarazem błyskotliwie zaaranżowaną i przede wszystkim zagraną – piosenki w wykonaniu artystki angażują słuchacza nie tylko pod względem muzycznym, ale także zmuszają do skupienia się na przekazie niesionym przez słowa, nacechowane rzadko spotykanym na polskiej scenie muzycznej poetyckim urokiem. Artystka ma na swoim koncie wiele płyt i nagród, została doceniona zarówno przez krytykę jak i publiczność.

Zespół: 

Renata Przemyk – śpiew, darabuka, kalimba, cymbałki i inne instrumenty perkusyjne,
Piotr Bogutyn – gitara akustyczna,
Piotr Wojtanowski – gitara basowa, śpiew,
Jacek Bielecki – wiolonczela.