Przejdź do treści
zobacz
udostępnij
  • 1/2

  • Na spotkanie z niesamowitymi postaciami zapraszamy do Showroomu, przy ulicy Parkowej 1.

    2/2

16.12 | 19:00

NA WIDELCU: TALK-SHOW Z ANNĄ POPEK – Luz blues z Małgorzatą Potocką

  • 1/2

  • Na spotkanie z niesamowitymi postaciami zapraszamy do Showroomu, przy ulicy Parkowej 1.

    2/2

Już po raz trzeci w Showroomie przy Parkowej 1 kulturalny talk-show „Na widelcu z Anną Popek”. Popularni goście, popkulturowe tematy, klubowa atmosfera. Na żywo i… bez tabu!

Grudniowym gościem Anny Popek będzie dziewczyna z dobrego domu, anarchistka od urodzenia, przewrotna Kinga z bijącego rekordy popularności serialu Netflix „Gang zielonej rękawiczki”, aktorka, reżyserka, producentka filmowa, fotografka, dyrektorka – Małgorzata Potocka.

Małgorzata Potocka – stypendystka Film Workshop Millenium w Nowym Jorku oraz wykładowczyni na kilku uczelniach w USA. Wystąpiła m.in. w filmach: „Wszystko na sprzedaż”, „Szklana kula”, „Święto księżyca”, „Cyrk odjeżdża”. Autorka fotografii, filmów eksperymentalnych, teledysków oraz programów telewizyjnych. Laureatka wielu nagród, m.in. Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego z 1975 roku, II nagrody na Festiwalu Filmów Społecznych w Warszawie (1986), nagrody krytyków na festiwalu filmowym w Monachium (1997). Za zasługi w pracy artystycznej w 1996 otrzymała Złoty Krzyż Zasługi.  Od 2019 roku dyrektorka Teatru Powszechnego im. Jana Kochanowskiego w Radomiu.

WSTĘP WOLNY. Liczba miejsc ograniczona!

Możliwość rezerwacji stolika dwu lub czteroosobowego tuż obok sceny pod adresem: kontakt@amfiteatr.radom.pl