Przejdź do treści
zapisz się
udostępnij
Adam Wojutyński

Adam Wojutyński

Studio pianina

Adam Wojutyński

Adam Wojutyński

Propozycja zajęć jest skierowana dla wszystkich, którzy chcą grać i uczyć się od początku, jak również do tych, którzy mieli styczność z instrumentem, a teraz chcieliby do niego wrócić. W programie zajęć jest też podstawowa wiedza o muzyce. Zajęcia prowadzone są indywidualne.

Dzień tygodnia: Wtorek – 13.45-19.15; Środa – 12.00-18.45; Czwartek – 8.00-11.15; 14.00-17.45.

Wiek uczestników: 6-18 lat
Zajęcia indywidualne
Czas trwania zajęć: 45 min (zajęcia raz w tygodniu)
Opłata: 120zł/miesiąc

Instruktor: Adam Wojutyński

Adam Wojutyński – absolwent Zespołu Szkół Muzycznych II stopnia w Radomiu i Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie.

Jest aktywnym muzykiem biorącym udział w różnych projektach muzycznych m.in w zespołach Natalii Sikory i Michała Wiśniewskiego, współpracował również z Teatrem Żydowskim i Teatrem Roma w Warszawie, Radomską Orkiestrą Kameralną, Warszawską Operą Kameralną, Teatrem Wielkim Operą Narodową. Brał udział w różnych produkcjach telewizyjnych np. Letniej Trasie Dwójki i Polsatu, koncertach sylwestrowych TVP2, Polsatu i innych.

Wspólnie z żoną prowadzi zajęcia gordonowskie dla najmłodszych dzieci, rozwijające muzykalność i zdolności muzyczne dzieci od pierwszych dni życia. Jest certyfikowanym instruktorem metody „Music moves for piano” , opartej na teorii uczenia się muzyki E. E. Gordona.

Zajmuje się różnymi stylami muzycznymi co pozwala na aranżowanie i dopasowanie repertuaru do różnych upodobań muzycznych dzieci. Zajęcia odbywają się w przyjaznej atmosferze a praca z dziećmi jest jego pasją!