Przejdź do treści
zapisz się
udostępnij

Michał Grosiak

Zajęcia sceniczno-filmowe

Michał Grosiak

Czy aktor teatralny bez problemu poradzi sobie na planie filmowym? Niestety praktyka pokazuje się, że scena w teatrze to zupełnie inny świat.

Na zajęciach sceniczno-filmowych osoby z potencjałem aktorskim przygotowują się do pracy z kamerą. Poznają podstawowe techniki aktorskie i uczą się wykorzystywać je podczas tworzenia krótkich form filmowych.
Zajęcia pozwalają rozwinąć umiejętności wypowiadania się przed kamerą, budują pewność siebie i poprzez ćwiczenia różnorakich technik aktorskich pozwalają zwracać uwagę uczestników na istotę kontroli nad własnym ciałem.
W ramach zajęć jest możliwość przygotowywania się do występowania w konkursach recytatorskich oraz do zdawania egzaminów na studia aktorskie. 

Realizując etiudy filmowe młodzi aktorzy współpracują z rówieśnikami z zajęć filmowych.

Dzień tygodnia: Czwartek – 17.00-19.00.

Wiek uczestników: 12-18 lat
Jedna grupa: max. 10 osób
Czas trwania zajęć: 120 min (zajęcia raz w tygodniu)
Opłata: 120zł/miesiąc

O instruktorze:

Michał Grosiak – animator kultury filmowej. Organizator Festiwali filmowych, od 2008r współtwórca i koordynator Festiwalu Ogólnopolskich Spotkań Filmowych Kameralne Lato. Organizator produkcji i obsługi studenckich planów filmowych oraz zajęć w Warszawskiej Szkole Filmowej, wieloletni członek Stowarzyszenia FilmForum, uczestnik filmowych plenerów Film Spring Open prowadzonych przez Sławomira Idziaka. Specjalista ds. edukacji medialnej w Pracowni Nowych Mediów. Koordynator wielu projektów filmowych realizowanych wspólnie z młodzieżą. Główny Koordynator projektu „Na Musicalovo”, w ramach którego powstał pierwszy radomski musical filmowy pt.: „Puls sióstr”.