Amfiteatr w domu. Solidarni z instruktorami

Dyrektor MOK „Amfiteatr”, Waldemar Dolecki, składa wielkanocne życzenia i zachęca do kontynuacji zajęć…on-line.

Drodzy Odbiorcy, Uczestnicy zajęć, Sympatycy i Przyjaciele,

Zwykle o tej porze odbywaliśmy ostatnie zajęcie, na korytarzach Kuźni Artystycznej cieszyły nas wielkanocne dekoracje, pachniała rzeżucha. Jak najszybciej chcieliśmy uciekać do domów i oddawać się atmosferze tych wiosennych świąt.

W tym roku nie jest jak zwykle. Jednym z marzeń podzielanych, jak sądzę, przez większość z nas jest powrót do tamtej rzeczywistości. Do szkoły, do pracy, do zajęć artystycznych, do wspólnoty. Koronawirus każe nam spojrzeć inaczej na nasze przyzwyczajenia, nawyki, schematy. Zmusza do zmiany perspektywy.

Brakuje nam Państwa, brakuje gwaru i uśmiechów Waszych dzieci, smutno, że nie możemy Wam złożyć życzeń bezpośrednio. Kuźnia Artystyczna jest teraz pusta, cicha, martwa. Ale Wielkanoc to święto symbolizujące zwycięstwo życia nad śmiercią. Odrodzenie.

Życzymy więc nam wszystkim zwycięstwa radości nad smutkiem, nadziei nad rezygnacją, siły nad słabością. Bądźcie zdrowi! I oby jak najszybciej do zobaczenia.

Na koniec prośba.

W tym trudnym czasie pokażmy naszą solidarność wobec osób, których pandemia mocno doświadcza, np. tracą pracę, środki do życia. Niektórzy nasi Instruktorzy bardzo martwią się o swoją przyszłość.

Jeśli możecie – zapisujcie się na zajęcie on-line, regulujcie w terminie płatności, także wcześniejsze zaległości. Bądźmy solidarni, bądźmy wyrozumiali, pomóżmy.

Od 1 kwietnia uruchomiliśmy możliwość realizowania zajęć w trybie zdalnym (on-line). Tutaj znajduje się link do formularza zgłoszeniowego on-line. Bardzo prosimy o jego wypełnienie i odesłanie.

Załączniki

Comments are closed.