Przejdź do treści

Zapisz się na zumbę, aerobik, flamenco i szachy

ulotka_teatr_zajecia_600Chcesz zadbać o zdrowie i poprawić sylwetkę? Pragniesz nauczyć się pełnego pasji flamenco? A może chcesz rozwinąć wyobraźnię i umiejętność logicznego myślenia? To wszystko znajdziesz na zajęciach w Kuźni Artystycznej. Zostały ostatnie wolne miejsca na zajęcia z zumby i aerobiku, flamenco oraz gry w szachy. Zapisz się już dziś!

 Zumba i aerobik

Zumbę znają i kochają miliony ludzi na całym świecie. Proste kroki, porywająca muzyka w rytmach latino, setki spalonych kalorii, nieziemska zabawa. Najbardziej innowacyjny system fitness, który przez świetną zabawę kształtuje sylwetkę i zapewnia dobre samopoczucie osób w każdym wieku
Instruktor: Małgorzata Bielikow – licencjonowana instruktorka zumby z wieloletnim doświadczeniem.
Dla kogo: dla wszystkich od 16 roku życia

Flamenco

Naucz się tańczyć flamenco – intensywnego, pasjonującego i żywiołowego tańca z Andaluzji! Flamenco to żyć chwilą, na krawędzi, intensywnie, z pasją, najbardziej jak się da. To taniec ognia, taniec żywiołów. Poezja nieokiełznana, której nie da się zamknąć w wersach.
Instruktor: Alicja Pyclik jest pełną pasji tancerką flamenco z bogatym międzynarodowym  doświadczeniem artystycznym i pedagogicznym. Jej wesoła, przyjacielska i otwarta osobowość pomaga w tworzeniu niezapomnianej atmosfery podczas zajęć. Posiada gruntowne wykształcenie zdobyte w Konserwatorium Tanecznym w Hiszpanii. Jej wszechstronność, dynamizm i zaangażowanie pomagają w zarażaniu innych zamiłowaniem do tańca.
Dla kogo: dla dzieci i dorosłych
Zobacz więcej informacji o naszych zajęciach flamenco >>

Szachy

Najstarsza i niestarzejąca się gra sprzyjająca wszechstronnemu rozwojowi. Kształci wyobraźnię przestrzenną, ćwiczy pamięć, uwagę i koncentrację. Inicjuje sytuacje wymagające abstrakcyjnego i logicznego myślenia. Szachy wyrabiają umiejętność panowania nad sobą, uczą wytrwałości, poczucia odpowiedzialności za własne decyzje, odwagę.
Poznawanie tajników tej królewskiej gry wpłynie na lepszy rozwój logicznego myślenia Twojego dziecka!
Seniorze! Ty również nie zwlekaj, planowanie i strategia szachowych rozgrywek pozwolą Ci długo zachować sprawność intelektualną.
Instruktor: Michał Nowotnik – „dr. Wszechnauk”. Gra w szachy od 5-go roku życia. Posiadacz II kategorii szachowej. Prowadził zajęcia szachowe w Irlandii – Dublin, gawędziarz, uwielbia wędrówki górskie. Na bieżąco śledzi i uczestniczy w akcjach i wydarzeniach artystycznych w mieście. Ćwiczy jogę, biega, prowadzi zdrowy, aktywny styl życia.
Dla kogo: dzieci i seniorów

Kontakt
ul. Daszyńskiego 5, Radom 26-600
tel/fax 48 679-61-03
tel. kom. 667 901 120
kuznia.amfiteatr@gmail.com
Więcej informacji o zajęciach w Kuźni Artystycznej >>