Przejdź do treści

Znakomity wieczór taneczny z Mundaną! – zdjęcia

wieczor_taneczny_mundana_600Ten wieczór na długo zostanie z nami! W piątek 9 września tańczyliśmy w Amfiteatrze przy swingowej muzyce w wykonaniu big-bandu Mundana. Big-band pod batutą Zbigniewa Bidzińskiego zagrał znakomicie, a taniec przy takiej muzyce to sama przyjemność. Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie i wspólną zabawę. Było świetnie!
Wieczór był pełen wrażeń. Rozpoczął się brawurowym pojawieniem się Zbigniewa Bidzińskiego, który przyjechał zabytkowym Mercedesem. Po utworze, którym Mundana zawsze rozpoczyna koncert, publiczność przywitał dyrektor Amfiteatru – Waldemar Dolecki. A potem było dużo świetnej muzyki i tańca!

Jak zwykle pięknie śpiewały wokalistki Mundany: Aleksandra Piwońska i Magdalena Boduła. Dziewczyny zaprosiły do wykonania jednego utworu Iwonę Skwarek – świetną radomską wokalistkę oraz instruktorkę wokalu w Kuźni Artystycznej.
Zabawa była znakomita, a Mundana kilka razy bisowała. Serdecznie dziękujemy za pomoc supermarketowi Piotr i Paweł, restauracji Da Vincii oraz Klubowi Mercedes Radom. Zapraszamy na kolejne nasze wydarzenia!